10 celebrit, které pracovaly ve fast foodu a nestydí se za to

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
18.10.2017, 11:50

Obracení burgerů a mytí nádobí je v USA tradiční cesta ke slávě a nikdo se o tom nezdráhá mluvit. Sledujte, kdo všechno brigádničil u ‚čízů‘.

1. Pink (McDonald's)

pink_businessinsider_com_au

Jako zpěvačka začínala Pink v hodně útlém věku, ale vystupování v klubech bylo spíš cestou ke slávě než obživou, která platí účty. Proto si vzala ranní směny v McDonald's. Prý to bylo tak strašné, že se jí o tom dodnes zdají noční můry. Po probuzení je vždycky vděčná a pokorná za to, že je tam, kde je.

2. James Franco (McDonald's)

Když sekl se studiem na UCLA a chtěl se živit jako herec, přivydělával si v Mekáči na pozici drive-in operátora. Často zákazníky mátl tím, že do repráku používal jeden akcent a při zúčtování z očí do očí zas jiný. Inu, herec. Jeho kariéra ve fastfoodovém řetězci trvala jen několik měsíců, pak se objevilo stálé televizní angažmá a akcentový trénink přišel k duhu.

3. Queen Latifah (Burger King)

queen_latifah

Jako teenagerka obracela burgry v odpolední směně, a pak vyrazila do klubů, kde se snažila prosadit jako stand-up komička, což se jí nakonec povedlo, takže mohla Burger King konečně poslat k vodě. K burgrům se ale nedávno vrátila, když si otevřela vlastní fastfoodový řetězec Fatburger.

4. Eva Longoria (Wendy's)

Jako teenagerka pracovala Eva Longoria v převážně burgrovém řetězci Wendy's a byla to prý pro ní velká škola. Tak velká, že dokonce o necelých dvacet let později oblékla zaměstnaneckou uniformu znovu, aby v rámci charitativní akce servírovala burgry zákazníkům na půdě svojí střední školy.

5. Jason Lee (Taco Bell)

jasonlee

Profesionální skejťák Jason Lee měl v devadesátkách vlastní firmu na rychlá prkýnka, ale zákazníci se moc nehrnuli, a tak občas musel hledat způsob, jak zaplatit nájem. Jeden týden v měsíci si proto přivydělával v Taco Bell.

6. Rachel McAdams (McDonald's)

Rachel McAdams sama přiznává, že neví, jak vlastně mohla v Mekáči pracovat tak dlouho (pět měsíců). Prý byla vždycky zasněná a myslela při práci na úplně jiné věci. Je zázrak, že zvládla do těch čízů a bigmeků vždycky dát ty správné suroviny. Dokonce i okurku.

7. Brad Pitt (El Pollo Loco)

bradpitt

Brad Pitt si uměl vybrat. Nemusel se totiž lopotit u grilu, ani řešit vzpurné zákazníky. Byl celé dny navlečen do chlupatého kostýmu obřího žlutého kuřete a lákal zákazníky dovnitř podniku, aby ochutnali tu nejlepší drůbež široko daleko. To všechno v kalifornských pařácích osm hodin denně.

8. Barack Obama (Baskin-Robbins)

Vůbec první job amerického prezidenta byl právě ve slavné zmrzlinárně Baskin-Robbins. Obama tu strávil několik měsíců přípravou a servírováním zmrzliny. O pár let později pak před úplně jinou pobočkou stejného řetězce poprvé potkal a políbil svou budoucí manželku.

9. Sharon Stone (McDonald's)

sharonstone

V síti nejslavnějšího řetězce rychlého občerstvení uvízla i Sharon Stone, která si coby osmnáctiletá přivydělávala k rodičovskému kapesnému. Naštěstí ji na ulici oslovil lovec talentů a jí se povedlo získat zakázku na několik focení. Z modelkovské kariéry se stala herecké a se smažením hranolek byl ámen.

10. Jay Leno (McDonald's)

Dneska si slavný talk show host užívá svoje miliony a věnuje se koníčkům, ale jeho začátky stand-up komika byly krušné. V klubech vystupoval za večeři a pivo, přes den si pak přivydělával v McDonald's. Psala se sedmdesátá léta a i tenkrát byl každý dolar v kapse svatý.

A TADY si poslechněte 8 nejprofláklejších písniček ve filmech.


Komentáře

Doporučeno pro vás