fb pixel Dokonalá vychytávka na holení vousů, kterou ocení hlavně ženy – G.cz
Vyhledávání

Dokonalá vychytávka na holení vousů, kterou ocení hlavně ženy

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Vousy jsou sice sexy, ale když se válí na umyvadle a všude kolem něj, už tolik ne. Své o tom ví hlavně partnerky vousáčů.

Radka Pružinová
Radka Pružinová 1.12.2015, 11:23

Šikovné, náležitě frustrované a tím pádem motivované, děvče zvládne tenhle "holící bryndák" spíchnout samo během chvilky. Případně je možné si ho zakoupit za 30 dolarů TADY.

Tenhle kus látky, který se jednoduše připne pomocí přísavek na dlaždičky nebo zrcadlo, ochrání umyvadlo i podlahu od záplavy vousů, které se keramických povrchů velmi neradi pouštějí. Už žádný ucpaný odtok v umyvadle a přítelkyně, která na otázku: „Co ti je?” odpovídá: „Nic!”

Jednoduché, ale geniální!

Pokud bude podlaha vousůprostá, odpustíme vám i podobné blbiny: Brazilský fotograf Adriano Alarcon se oholil jen napůl, aby mohl chybějící vous nahradit těmi nejnepředstavitelnějšími záležitostmi. Na jeho tváři se v sérii fotek vystřídali umělí švábi, čokoláda, ořezky z pastelek, plastoví vojáčci, dinosauři, létající mravenci a panenky nebo třeba popcorn.

Takhle Adriano vypadal na začátku akce:

V galerii si pak můžete prohlédnout, co všechno své polovině tváře provedl. Zvládl to za víkend, bez asistence Photoshopu. Vzhledem k tomu, že je uvědomělý občan a v Brazílii zrovna během inkriminovaného víkendu probíhaly prezidentské volby, musel s jednou verzí polo-plnovousu vyjít na ulici a do volební místnosti. Ti, kteří ho potkali, asi dodnes neví, jestli náhodou neměli halucinaci.

A aby bylo co holit a využít tak aspoň čas od času tuhle šikovnou zástěru, je třeba se nechávat pravidelně zarůst - a tady je 7 pádných důvodů, proč mít vousy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články