Zochova chata je považována za drahokam v srdci Slovenska. 11 nejkrásnějších fotografií hotelu, který si zamilujete – G.cz
Vyhledávání

Zochova chata je považována za drahokam v srdci Slovenska. 11 nejkrásnějších fotografií hotelu, který si zamilujete

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Luxus a přepych v srdci Slovenska je synonymem pro hotel Zochova chata, který se snaží o harmonizaci lidského ducha s láskou k přírodě, na kterou se v poslední době tolik zapomíná. Zochova chata patří bezesporu k nejkrásnějším místům, které na Slovensku nalezneme. Podívejte se na 11 krásných fotografií, které vás o tom rozhodně přesvědčí.

Martin Miko
Martin Miko 21.8.2018, 11:54

K úniku z ruchu velkoměsta vám v Bratislavě stačí ujet pár kilometrů autem směrem k chráněné krajinné oblasti Malých Karpat, kde se nachází rekreační středisko Zochova chata, kterou najdete přímo v centru Malokarpatské vinné cesty. Hotel Zochova chata je považován za utajený klenot celého Slovenska, o čemž vás přesvědčí nejen tamní příroda, ale i úžasná a nadčasová podoba celého objektu, která snoubí srubový styl s moderní architekturou.

O skvělých možnostech, které Hotel Zochova chata nabízí jsme vás už informovali. Zde je 11 krásných fotografií, které vás přesvědčí k návštěvě Zochovy chaty.

A zde je několik důvodů, proč navštívit Malé Karpaty.

Podobné články

Doporučujeme

Další články