Zkoumal opuštěný důl a odnesl si otřesný zážitek – G.cz
Vyhledávání

Zkoumal opuštěný důl a odnesl si otřesný zážitek

Do staré opuštěné díry v zemi byste jen tak nevlezli? Tenhle týpek, na rozdíl od vás, na to koule má. V Americe jich prozkoumal už stovky! Jednou ale i on pocítil nutkání ze starého tunelu urychleně vypadnout...

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 9.10.2014, 20:00

    YouTube kanál dobrodruha Franka má už pár tisíc fanoušků a není se čemu divit. Leckdo by se jen tak sám s kamerou nevydal do opuštěných dolů, kterých je na jihozápadě USA požehnaně. Stříbrné a zlaté doly a mnohé další přibývají na Frankově video kanálu. Někdo by možná řekl, že je magor, když se odváží sám podnikat takovéhle výlety. V níže uvedeném případě se nad tím už nejspíš zamyslel i sám Frank. I když je dobrodruhem od kosti, jednou měl při svém zkoumání nutkání vzít okamžitě nohy na ramena. Při natáčení v dolu Horton, který v Nevadě leží opuštěný už zhruba dvě století, zažil opravdu děsivý zážitek. V tunelu před ním ze stropu visely rezavé řetězy a Frank se nemohl zbavit pocitu, že zde něco není v pořádku. Při cestě hlouběji se před ním navíc jeden z řetězů sám rozhoupal.   tumblr_nd37yaXHhc1s1vn29o2_400   Tohle je téma na duchařský film jak vyšité. Celé video si můžete pustit zde:

  A pokud vám blázen Frank samým napětím vytahal kšandy až k uším, a vám to bylo příjemné, zkuste i jeho YouTube kanál, kde není o podobně pochmurná videa opuštěných dolů žádná nouze. Užijte si hromadu podzemních objevů!   Zajímají vás duchové? Pak klikněte SEM. 
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články