fb pixel Živě z Rock Café rovnou k vám domů! Dnes hrajeme glamtronic s kapelou MYDY! – G.cz
Vyhledávání

Živě z Rock Café rovnou k vám domů! Dnes hrajeme glamtronic s kapelou MYDY!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Dneska od šesti hodin vysíláme na facebooku G.cz živý koncert přímo z legendárního klubu Rock Cafe na Národní třídě. Můžete si doma udělat veselou karanténní párty v glamtronic stylu. Co je glamtronic? No přece to, co hraje MYDY.

Jan Studnička
Jan Studnička 8.4.2020, 16:09

MYDY u vás doma

MYDY sice ztratila ze svého jména slovo “Rabycad”, ale neztratila nic ze svého stylu, který ji jako druhou českou kapelu vůbec dostal na světoznámý hudební festival v Glastonbury. Tomu stylu soukromě říkají glamtronic, což má být spojení elektroswingu a dalších elektro stylů a lesku a velkoleposti osmdesátkových glamových kapel.

MYDY vydali na podzim novou desku s názvem Numbers, s velkou slávou pokřtěnou v narvaném Fóru Karlín, a právě teď ji chtěli představovat světu na velkém turné po Česku. Jenže jako spoustě jiných lidí, i jim koronavirus zkřížil plány, takže museli zůstat dřepět doma. Ale žádný muzikant tohle nevydrží příliš dlouho, že.

Takže speciálně dnes večer hrají MYDY v Rock Café na Národce, v intimní klubové čtyřčlenné sestavě. A vy si můžete pustit live stream na našem facebooku už v šest hodin večer. Oh yeah, nemáte zač. A kdybyste chtěli klubu i kapele vyjádřit zaslouženou podporu, můžete to udělat TADY.

Podobné články

Doporučujeme

Další články