Zima je tu, jede se na lyže! – G.cz
Vyhledávání

Zima je tu, jede se na lyže!

Teď v říjnu? No vážně! Na Monínci hodinu od Prahy spouštějí vleky už dnes!

Adam Brandejs
Adam Brandejs 26.10.2017, 12:00

České prvenství si středisko zajistilo díky metodě zasněžování Snowfactory, které umožňuje vytvářet sněhovou pokrývku, i když je venku patnáct stupňů nad nulou. Technologie je založena na klasickém chladicím principu a celý proces výroby se odehrává v uzavřeném okruhu. Ledové vločky mají nízkou teplotu -5 °C, díky níž si sníh vytváří vlastní chlazení a taje velmi pomalu.

Od čtvrtka si tak zalyžujete na Hotelové sjezdovce. Na horní části hlavní červené sjezdovky se pak první lyžaři svezou od pátku 17. listopadu, kdy bude spuštěna hlavní lanovka i horní kotva. Kromě státních svátků bude Areál Monínec otevřen veřejnosti vždy od pátku do neděle po celý den a v rámci večerního lyžování od úterý do soboty. Více na: zima.moninec.cz

Pokud teď zrovna přemýšlíte, že byste chtěli vzít na první sníh i svoje děti, ale nejste si jistí, jestli chcete rovnou investovat do zakoupení celé výbavy, máme pro vás jeden tip. Lyže, boty ani hůlky nekupujte, půjčte si je. Půjčovna Simplerent vám poskytne lyže na celý rok od 1390 korun. V ceně je i servis. Pokud nechcete mít lyže doma přes léto, můžete je vrátit hned po konci zimy. Na podzim lyže opět vyměníte za jiné, které budou lépe odpovídat výšce vašeho malého lyžaře, který zas o něco povyrostlo.

Lyže si vyberete online na stránce půjčovny a Simplerent vám je přiveze rovnou domů. Vedle nových lyží můžete dětem půjčit i běžky nebo snowboardy. Pro sebe pak vyřešíte zapůjčení výbavy v bazarové kvalitě. Více informací na www.simplerent.cz/pujc-si-lyze.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu