Zhulencovo pošušňání: Netflix spustí kuchařskou soutěž s jídly s marihuanou

Obrázek uživatele Martin Miko
06.6.2018, 14:06

Netflix a brko patří k těm kombinacím, které se dají označit jako "match made in heaven". Po vytvoření foodblogu Cannadish, který učí jak zacházet s marihuanou v gastronomii, přichází další lahodná novinka pro všechny vykčazené pohodáře. Internetová televize Netflix spustí 22. června novou kuchařskou show s názvem Cooking on High.

Netflix rozjede kuchařskou show s konopím

Marihuana postupně začala vládnout americké ekonomice, už víme pár let. Vybrané miliardy na daních, snížená stínová ekonomika nebo možnost ochutnání kvalitní marihuany dělají dobře nejen státní kase, ale i příznivcům této zelené drogy. Moderní internetová televize Netflix na to všechno hodlá reagovat.

Její nová kuchařská show přinese čerstvý vítr do světa kulinářských soutěží. Bude se jednat o kulinářskou soutěž, ve které budou účastníci vařit co nejkreativnější a nejchutnější pokrmy s příměsí marihuany. Jejich výtvory bude hodnotit odborná porota složená z celebrit, které marihuaně fandí. Soutěž ponese název Cooking on High, což by se dalo přeložit jako Zkouřené vaření.

Celkem se představí 10 soutěžících, kteří nám předvedou své dovednosti. Dohlížet na chod soutěže bude například americký komik a youtuber Josh Leyva, který bude v pořadu figurovat jako kulinářský expert na vaření s marihuanou.

Po postupné legalizaci marihuany v USA se v mnoha státech otevřely obchody s konopím pro rekreační účely a stává se z ní „zelený“ ráj. Jste-li staří 21 let, tak máte právo držet až 28 gramů marihuany a doma si můžete vypěstovat až 6 kytek.

A zde je 5 internetových pořadů o vaření, které by vám neměli uniknout.


Komentáře

Doporučeno pro vás