fb pixel Založení společnosti na klíč je nejsnadnější cesta k zahájení podnikání – G.cz
Vyhledávání

Založení společnosti na klíč je nejsnadnější cesta k zahájení podnikání

Zdroj: Depositphotos

Řada nejúspěšnějších firem vznikla v krizi. Možná je právě teď ten správný čas přestat váhat, založit firmu a rozjet vysněné podnikání naplno. Věděli jste, že to mnoho lidí, třeba i se skvělým nápadem, co se týče podnikání, neudělá jen proto, že je odrazuje administrativa kolem zakládání společnosti? Nedopadněte jako oni! Nechte si založit firmu na klíč.

Komerční sdělení 9.11.2022, 09:23

Společnost s ručeným omezením, ale i akciovku, si můžete nechat založit zcela na klíč. Specialistou na zakládání firem je Companies.cz. Firma již od roku 2004 pomáhá zájemcům o profesionální podnikání se založením společností. Nemusíte se bát ani ceny za tyto služby. Obvykle se s cenou dostane níž, než když si firmu zakládáte svépomocí. Cena za založení společnosti totiž začíná již na 6600 Kč.

Jak lze v České republice podnikat?

Samozřejmě jako živnostník s živnostenským oprávněním to však není zrovna doporučovaná varianta. Dalšími možnostmi jsou s.r.o. (tedy společnost s ručením omezeným), akciová společnost, SICAV, odštěpný závod, veřejná obchodní společnost, komanditní společnost a spolek. Se založením kteréhokoliv z uvedených typů firem vám v Companies.cz pomohou. A založí vám rovněž s.r.o. na Slovensku.

Podnikejte třeba hned zítra

Služby společnosti jsou velice rychlé. Založení s.r.o. v České republice je možné již do 24 hodin. Nemusíte se zabývat žádnou administrativou, ani ztrácet čas. Zahájit podnikání lze již druhý den. Založení s.r.o. na Slovensku trvá pak zhruba jeden měsíc. Firma pro vás zajisti komunikaci s úřady i založí firmu registrovanou k DPH.
Máte zájem o akciovku? Založení s Companies.cz trvá pouhých 14 dnů a k zahájení podnikání vám stačí třetina kapitálu.

Řešit nemusíte ani sídlo firmy

Firma nabízí rovněž virtuální sídla s dobrou adresou vhodná pro založení firmy i následné podnikání. Neshánějte sídlo, nedohadujte se s pronajímatelem prostor, ani si sídlo nehlaste na soukromou adresu. Ideálním řešením je virtuální sídlo na prestižní adrese s dobrými doplňkovými službami.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články