fb pixel Za 12 týdnů novým člověkem? Stačí "zajít" do posilky – G.cz
Vyhledávání

Za 12 týdnů novým člověkem? Stačí "zajít" do posilky

Na internetu najdete spoustu transformačních programů, které vám slibují modré z nebe. Proč tedy máte zbystřit u programu Amazing 12, který nabízí oblíbený pražský gym Železná koule? Například proto, že funguje už pět let a opravdu funguje. Řada lidí, která ho absolvovala díky němu u cvičení zůstala, ale také naprosto změnila stravovací a společenské návyky i zlozvyky. Šéftrenér Železné koule Michal “Radar” Vrátný vyjmenovává 10 důvodů, proč přijít k němu do gymu.

Redaktor
Redaktor 17.12.2019, 20:04

1. Je to nejúčinnější transformační program na světě

Neslibujeme, že se stanete kopií Arnolda, ale garantujeme, že za 12 týdnů zažijete největší progres, ať už z hlediska kondice, tak síly nebo estetiky.

2. Super figura

Amazing 12 umí lidi zbavovat tuku a budovat svaly jako nikdo jiný. Jasně, je za tím dřina a úsilí, ale odměnou je to, že už nikdy nebudete zhasínat v ložnici.

3. Zesílíte jako prase a fyzičku budete mít jak hovado

Pokud jste dámy, tak zesílíte jako anděl a fyzičku budete mít jako malé roztomilé koťátko. A už se nikdy nezadýcháte při dobíhání tramvaje.

4. enos do reálných scénářů

Díky všeobecnému silovému základu poznáte výsledky, když běžíte maraton, štípete dříví na chatě nebo stěhujete kamaráda.

5. Naučíte se konečně správně jíst

Dostanete jasný a minimalistický návod, který uplatníte třeba i v restauraci. Naučíte se hlídat, co jíte - aniž byste byli otroci kalorických tabulek nebo vážení potravin.

6. Online podpora 24/7

Když potřebujete pochválit nebo kopnout do zadku. Trenérovi není jedno, co děláte mimo gym, takže se o vás stará po celou dobu programu.

7. Noví kámoši

Cvičí se v malé skupině 3-6 lidí. Plán dostane na míru každý cvičenec a zároveň si trénink uchová týmového ducha. To abyste na trenéra mohli nadávat společně.

8. Získáte řád

Je mnohem těžší “zapomenout se” večer na pivu, když vás ráno čeká trénink. A před vaší novou partou z gymu se přece nechcete cítit trapně.

9. Fyzický reset

eba celý život sportujete, ale teď se nějak nedokážete posunout dál. Díky Amazingu si dost pravděpodobně zlepšíte čas při běhání, holky se dostanou do shybu.

10. Sebevědomí na oběžné dráze

Po tom, co zjistíte, jakých výkonů jste schopní, se změní i přístup k problémům. Jako by to byla jen těžká činka, která potřebuje zvednout.

Podobné články

Doporučujeme

Další články