fb pixel Z populární videohry Diablo bude animovaný seriál, vyrobí ho Netflix – G.cz
Vyhledávání

Z populární videohry Diablo bude animovaný seriál, vyrobí ho Netflix

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Je tomu už skoro 22 let od doby, co společnost Blizzard Entertainment vydala první díl veleúspěšné videohry Diablo. Hra se stala hitem, která ovlivnila herní generaci pařmenů, kteří u této hry strávili stovky hodin. Nyní to vypadá, že díky Netflixu se dočkáme hry Diablo v podobě animovaného seriálu na motivy všech dílů z této herní série.

Martin Miko
Martin Miko 24.9.2018, 10:51

Hra Diablo jako animovaný seriál?

Streamovací služba Netflix má v plánu vytvořit z herní legendy Diablo animovaný seriál. Ačkoliv se původně spekulovalo o tom, že tvůrci hry Blizzard Entertainment ohlásí zahájení práce na novém pokračováním Diabla, nakonec na svém Twitteru prozradili, že se začíná pracovat na animovaném seriálu, o který má zájem právě Netflix.

O scénář by se měl postarat tvůrce komiksů a scénárista Andrew Cosby, který v minulosti pracoval například na druhém pokračování komiksového Hellboye nebo na seriálu Heuréka – Město divů. Podle serveru Syfy by měl být seriál Diablo pro dospělé, což by znamenalo spoustu krve, násilí a drsných bojových scén. Podrobnosti se určitě brzy dozvíme.

Počítačová fantasy hra Diablo v žánru RPG vyšla na konci roku 1996 v USA, kde sklidila obří úspěch. Další pokračování vyšlo v roce 2001, které bylo ještě úspěšnější. Diablo byla ve své době naprosto unikátní hra, kterou jste hráli ve 2D v takzvaném izometrickém náhledu a za pomoci myši a klávesnice jste ovládali jednu ze tří postav. Jednalo se o postavu válečníka, zlodějky nebo kouzelníka. Prostředí celé hry se odehrávalo ve vesnici Tristram v království Khandaras.

A zde je 7 hitů legendárního hudebníka Ivana Krále.

Podobné články

Doporučujeme

Další články