Z Jennifer Aniston je padesátka: Připomeňte si 10 nejlepších hlášek ztřeštěné Rachel – G.cz
Vyhledávání

Z Jennifer Aniston je padesátka: Připomeňte si 10 nejlepších hlášek ztřeštěné Rachel

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Celosvětové proslulosti dosáhla díky roli lehce ztřeštěné Rachel v sitcomu Přátelé, jehož natáčením strávila pětinu svého života. Ač by jí to nikdo nehádal, dnes slaví Jennifer Aniston neuvěřitelné padesáté narozeniny. Rozhodli jsme se tedy, že jí popřejeme připomenutím jejích nejlepších hlášek ze seriálu.

Václav Roman
Václav Roman 11.2.2019, 14:57

Představitelka Rachel má 50

Za 10 let bylo natočeno celkem 236 epizod a pro Aniston se jednalo o zásadní zlom v kariéře. Za svou roli byla několikrát nominována na cenu Emmy a v roce 2003 dokonce získala Zlatý glóbus jako nejlepší seriálová herečka. A to přitom Rachel neměla původně vůbec hrát. Počítalo se s ní jako s Monikou Geller, jenže pak se objevila na scéně Courteney Cox a všechno bylo jinak.

Nejsou to však jen Přátelé. Obří popularita seriálu zapříčinila, že se následně s filmovými nabídkami roztrhl pytel a začala se často objevovat i na filmovém plátně. Od roku 2012 má dokonce hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. My si ji však v den jejích padesátých narozenin připomeňme jejími hláškami ze seriálu Přátelé:

Našemu legendárnímu cestovateli Miroslavu Zikmundovi bude dvakrát tolik. Přečtěte si rozhovor s mladými dobrodruhy, které nadchnul a inspiroval k mimořádnému projektu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články