fb pixel XFN přiveze do Plzně veliká jména českého MMA! Do klece se vrátí i Petr „Píno“ Ondruš – G.cz
Vyhledávání

XFN přiveze do Plzně veliká jména českého MMA! Do klece se vrátí i Petr „Píno“ Ondruš

Obří galavečer MMA, jaký Plzeň ještě nezažila! Akce XFN 12, která se uskuteční 6. října bude pro diváky skutečně mimořádným zážitkem. Do klece nastoupí bojovníci velikých jmen, jako je Petr „Monster“ Kníže nebo Petr „Píno“ Ondruš, jenž se vrací do kolbiště poprvé od velikého souboje s Karlosem Vémolou.

Martin Miko
Martin Miko 27.9.2018, 08:12

Plzeň zažije souboj titánů

Plzeň zažije skvělé bitvy novodobých gladiátorů. Po další obří akci v pražské O2 Areně míří organizace XFN na západ Čech. A tamní diváci se mají nač těšit. Menu zápasů bude bohaté a hlavními aktéry se stanou skvělí bojovníci.

Jako například Petr „Píno“ Ondruš, který naposledy válčil s Karlosem Vémolou před zraky více jak sedmi a půl tisíci diváky.

„Řekl jsem, že půjdu do důchodu, až Vémolu porazím. To se mi nepovedlo, takže jsem věděl, že ještě bude nějaký zápas,“ vysvětlil Ondruš, zda nezvažoval konec kariéry.

Dalším matadorem českého MMA, který se představí na XFN 12 bude nezdolný Petr Kníže, jenž zatím podlehl jedinému soupeři, a tím byl zmiňovaný Terminátor Vémola.

Nebudou chybět ani mladé hvězdy bojových sportů jako například: Matouš Kohout, Daniel Brunclík, Tomáš Fiala a další skvělí bojovníci. A celý galavečer se ponese v top kvalitě, jakou dokáže v České republice nabídnout jen XFN.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články