6 neuvěřitelných doplňků pro lidi, kteří pravidelně krvácí a nezemřou – G.cz
Vyhledávání

6 neuvěřitelných doplňků pro lidi, kteří pravidelně krvácí a nezemřou

Z menstruace se kupodivu dá udělat i legrace. Nebo se naopak dá brát smrtelně vážně.

Elsa K.
Elsa K. 5.6.2015, 08:00

Co si budeme nalhávat. Menstruace není zas takový šlágr. Vlastně je to absolutní opruz doprovázený spoustou jevů, ze kterých nám jde hlava, podbřišek i prsa kolem. Prvně jmenované nejen nám.

My jsme ale narazili na několik doplňků, kterými těm na druhé straně barikády (a vlastně i spolubojovnicím s PMS) můžete dát najevo, jak se věci mají.

1. Menstruační náušnice - jak v hlavě, tak v pohlavě

Tyhle krásné šperky s poněkud ujetým smyslem mají na svědomí český mozek a vaječníky, konkrétně jistá Tereza Dvořáková. Skrývá se za nimi příběh. Když bylo Tereze dvacet, vídala se se svým tehdejším přítelem jen o víkendech. A čas od času, respektive jednou za měsíc, jejich dostaveníčka měla hořkou, naštvanou, bolavou a oteklou pachuť. Partner byl zmatený a rozčarovaný. Ona mu nechtěla natvrdo předhodit, že vidí i cítí rudě, tak se zrodila myšlenka a později i koncept menstruačních náušnic.

„To jsou menstruační náušnice. Budu je nosit již ve dnech těsně před a během menstruace. Chci, abys to věděl, a abych mohla být přecitlivělá, jak budu potřebovat, abych se nesnažila přetvařovat. Od tebe očekávám, že si mé případné výlevy nebudeš brát osobně, že to prostě necháš být a budeme si užívat společného času, jak to jen půjde,“ vysvětlila příteli a byla pohoda.

Teď je prodává na Fleru.

2. Bavlněné přiznání

Tohle je trochu silné červené kafe. Pokud si na sebe vezmete tohle tričko, můžete si být jistá, že na vás nikdo nikdy nezapomene. Ale nezaručíme vám, v jakých konotacích si vás bude později vybavovat. Koupit si ho můžete třeba TADY.

3. Tampónové mámení

Ženy budou mít jasno. Muži budou mít pocit, že máte červené šaty. Někteří, citlivější jedinci, zaznamenají i růžovou.

4. Periodická taška

Picasso měl svoji růžovou periodu. Já ji mám každý měsíc.

5. Kovové lůno

Náhrdelník ve tvaru reprodukčních orgánů? Koneckonců, proč ne.

6. Menstruační kalendář na krku

Tenhle náhrdelník by vám mohl být užitečný v případě, že chcete otěhotnět, ale i v případě opačném. Ale dělohu bychom za něj nedali. Existují (zvláště ve druhém případě) mnohem spolehlivější metody.

A TADY máte 11 nejujetějších a nejvtipnějších menstruačních scének.

Podobné články

Doporučujeme

Další články