fb pixel Who you gonna call? Krotitelé duchů se dočkají třetího pokračování s původními herci – G.cz
Vyhledávání

Who you gonna call? Krotitelé duchů se dočkají třetího pokračování s původními herci

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Když před dvěma lety vyšel velmi podprůměrný film Krotitelé duchů, ve kterém se místo oblíbených komiků z 80. let objevily ženy, byli fanoušci i kritici pobouřeni a z „krotitelek duchů“ se stal jeden z nejnenáviděnějších filmů roku 2016. Nyní to však vypadá, že nový počin se starými známými tvářemi naváže na starou sérii oblíbených filmů a završí tak kultovní duchařskou trilogii.

Martin Miko
Martin Miko 20.11.2018, 08:38

Krotitelé duchů potřetí

Zní to neuvěřitelně, ale od druhého pokračování Krotitelů duchů uteklo už skoro 30 let. Nyní americký herec a komik Dan Aykroyd potvrdil, že se pracuje na třetím pokračování oblíbené duchařské komedie, která se stala ikonou druhé poloviny 80. let. 66letý Aykroyd se nechal v rozhovoru s Danem Ratherem slyšet, že doufá v to, že se do práce na třetích Krotitelích duchů zapojí i původní herci jako je Bill Murray nebo Ernie Hudson. „Myslím, že se zapojí i Bill, protože scénář je tak dobrý, že se mu to bude líbit, i kdyby měl hrát ducha,“ sdělil Aykroyd v rozhovoru.

Na feministickou verzi Krotitelek duchů z roku 2016 raději rychle zapomeňte. Tento film patří do věčných céčkových lovišť společně s filmy jako Klub odložených žen nebo Slečna drsňák. Ti původní Krotitelé duchů jsou však věční a třetí díl bezesporu završí celou trilogii podobně jako to už udělal asi pětkrát Sylvester Stallone s Rockym nebo Arnold Schwarzenegger s Terminátorem.

Úplně kompletní to ale bohužel nebude. V roce 2014 totiž zemřel ve věku 69 let herec a hlavně režisér mnoha skvělých komedií (Bláznivá dovolená, Na Hromnice o den více, Přeber si to) Harold Ramis.

A zde je 10 zajímavosti o Policejní akademii 7.

Podobné články

Doporučujeme

Další články