fb pixel Whisky Life! Prague - festival nejen pro milovníky whisky – G.cz
Vyhledávání

Whisky Life! Prague - festival nejen pro milovníky whisky

Zdroj: Vašek Procházka

Kde jinde si můžete zakoupit ochutnávku širokého výběru whisky za minimální ceny? Jako už každoročně zde budou nejvýznamnějšími distributory v České republice a hosty ze zahraničí otevřeny a nabídnuty k ochutnávce whisky lahve, které se sem ještě ani nedováží a to vše za minimální degustační ceny.

Martin Miko
Martin Miko 5.10.2017, 10:49

Festival se koná od 3. do 4. listopadu 2017 v Praze na Karlově náměstí 1

Každoročně se snaží organizátoři pozvat na festival hosty či zástupce palíren, které ještě nemají zastoupení na našem trhu. V minulých ročnících to byl světoznámý odborník na whisky a autor Whisky Bible Jim Murray, spisovatel a degustátor John Lamond a člen SWMS John McCheyne. V letošním jubilejním pátém roce přijedou poprvé představit své whisky a vést masterclass palírny Murray McDavid, Kavalan s exkluzivními oceněnými lahvemi, Niche Drinks s irskou whisky The Quiet Man, dále vám představí své portfolio palírny Slyrs a Wieser - Wachau, Česká whisky Trebitsch a další hosté. Určitě si také každý milovník whisky najde i mezi stálými českými distributory whisky novinky, které ještě neměl možnost ochutnat. Více o vystavovatelích na festivalovém webu a facebooku.

Pátek 3. 11. 2017

16.00 -23.00 vstupné 470 CZK

Sobota 4. 11. 2017

14.00-22.00 vstupné 470 CZK

- Happy Hour / Zvýhodněné vstupné 350 CZK se vztahuje na uplatnění vstupenky na místě konání v době mezi 14:00 – 15:00, vstupenka pak platí až do 22.00. Upozorňujeme, že po 15:00 vám už ale nebude na tuto vstupenku umožněn vstup! Vstup pouze pro osoby starší 18 let. Počet vstupenek je limitován.

Vstupenky na akci jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream - www.ticketstream.cz

V ceně vstupenky je vlastní originální sklenka na whisky Glencairn se závěsnou šňůrkou na krk, Pepsi Cola, chipsy Lays, festivalová brožurka na psaní degustačních poznámek, propiska a minimálně 10 degustací zdarma - další ochutnávky whisky budou na místě ke koupi za festivalovou měnu a její násobky Dram (1 Dram – 30,-Kč).

Masterclass je řízená ochutnávka 4 -5 druhů whisky pod vedením ambasadora na danou značku, jejich kapacita je omezená pro maximálně 20 -25 osob, proto neváhejte s jejich rezervací.

Jako vždy vás bude provázet festivalem klavírní hudba, své skvělé improvizace vám předvede finalista soutěže Pianista roku Jan Horák a skotské dudy. Dále si budete moci zakoupit pravé anglické slané koláče, pralinky a dorty, produkty PepsiCo, neodmyslitelné doutníky, cigára, pivo a koktejly.

Podobné články

Doporučujeme

Další články