fb pixel Vzpomínka na Jirku Čočka: Farmářský „Casanova“ neměl zkušenosti se ženami ani toustovačem – G.cz
Vyhledávání

Vzpomínka na Jirku Čočka: Farmářský „Casanova“ neměl zkušenosti se ženami ani toustovačem

Zdroj: TV Prima

Z reality show Farmář hledá ženu, kterou od roku 2010 vysílá TV Prima, se stal celkem kult. Pro věrné vyznavače bizárů je to především díky jedné osobě, a tou je zanedbaný pánbíčkář Jirka Čoček, jenž byl v pořadu zastydlý až na půdu. Jeho vášnivé námluvy, které dodnes najdete na YouTube, trhaly kdysi rekordy ve sledovanosti. Vzhledem k tomu, že od premiéry tohoto kultu už uteklo deset let, bylo by dobré tak trochu zavzpomínat.

Martin Miko
Martin Miko 2.5.2022, 16:48

Legenda ze šlapadla

Farmář Jirka Čoček to tehdy dokázal. Po dlouhých a vášnivých námluvách na šlapadle a rozmlouvání o Bohu a počtu dětí se nesmělý čtyřicátník Jirka v roce 2012 nakonec dočkal a za svou choť si zvolil o 12 let mladší Simonu. Zní to jako scénka z šílené komedie s Adamem Sandlerem, ale opak je realitou. Čoček se po odvysílání pořadu stal terčem bulvárních médií, která dlouhé měsíce spekulovala o tom, jestli je Jirka stále ještě panic.

Tento praktikující římský katolík z Oderských vrchů tehdy pobavil svým výstupem celý národ a některé z jeho hlášek zůstanou nezapomenuty. Jen si vzpomeňme na legendární video, ve kterém vyráží z vesnice směrem do města na severu Čech, kde v bytě poznává toustovač nebo vývrtku na víno. Na první pohled Jirka připomíná amerického Amiše, který vyráží ze zaostalé farmy poznat moderní svět. Ochutnává toust a je ohromen z otvíráku, což doslova odzbrojuje mladou Simonu. Nicméně tomuto „happy endu“ předcházelo nezapomenutelné randění, jež díkybohu zdokumentovala i TV Prima v roce 2012.

Člověka by ve 21. století ani nenapadlo, že takoví lidé v České republice ještě existují. Farmář Čoček je však důkazem, že tu stále jsou mezi námi. Jeho mluva navíc připomíná nějakou postavu z Babičky od Boženy Němcové. Ostatně posuďte sami v přiložených videích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články