fb pixel Vzhůru do oblak! Romantika na dosah ruky – G.cz
Vyhledávání

Vzhůru do oblak! Romantika na dosah ruky

Zdroj: www.leteckezazitky.cz
Komerční sdělení 12.2.2020, 10:17

Každý ví, že vztah dvou zamilovaných prohloubí společné zážitky a občasné vykolejení z životní rutiny vám ukáže nový pohled na svět, obzvláště na Valentýna. Co se tak povznést nad rutinu večeří, návštěv kina a wellness víkendů a zažít něco výjimečného?

Let, kam jen si budete přát

Na stránce leteckezazitky.cz si můžete vybrat z více než 300 zážitkových dárků, z nichž většina je realizována vysoko v oblacích. Které z nich jsou ty nejromantičtější? Vyhlídkový let letadlem je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít vše pod kontrolou. Trasa letu se dá naplánovat do nejmenších podrobností a můžete se tak podívat na téměř jakékoliv místo v republice. Váš dům? Kostel, kde jste se brali? Místo první schůzky? Vše je možné. Dokonce můžete během letu pilotovat a svoji drahou polovičku doslova svézt letadlem. Chcete-li pro ni něco speciálního, vyhlídkový let vrtulníkem je to pravé, případně můžete absolvovat Romantický let letadlem, po kterém vás čeká i sklenka sektu na přípitek. Bude se cítit jako pravá hollywoodská hvězda.

Romantika v balonu

Pokud hledáte něco klidnějšího a pohodovějšího, s neuvěřitelným nádechem romantiky, dopřejte si vyhlídkový let balonem. Objednat si můžete dokonce i privátní let balónem pouze pro dvě osoby, odstartovat z vámi zvoleného místa a nechat se unášet větrem. U všech letů budete v rukou zkušených a sympatických pilotů, kteří udělají maximum pro váš komfort a pohodlí. Start je u privátních letů možný téměř odkudkoliv.

Tak neváhejte a vydejte se vstříc nekonečné, modré obloze!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články