Výstava Mladé Česko 2018 představí historii i vize naší vlasti. Bělobrádek zve na největší výstavu v dějinách – G.cz
Vyhledávání

Výstava Mladé Česko 2018 představí historii i vize naší vlasti. Bělobrádek zve na největší výstavu v dějinách

Zdroj: Facebook.com - Mladé Česko

Místopředseda vlády za KDU-ČSL Pavel Bělobrádek zve na národní jubilejní výstavu 2018 pod názvem „Mladé Česko“, které svým názvem odkazuje nejen na minulost, ale i na významné státotvorné jubileum. Výstava si dává za cíl podpořit domácí průmysl a zviditelnit české výrobky ve světě. Jedna z částí výstavy bude zaměřena na to, čeho ČR za posledních sto let dosáhla, a druhá bude zaměřena na budoucnost.

Martin Miko
Martin Miko 17.10.2017, 12:01

Výstava Mladé Česko 2018 je podporována předními politiky

Na jubilejní národní výstavu Mladé Česko se budeme moct těšit až v říjnu 2018, avšak pracovat se na ní začalo už nyní. Výstavou Mladé Česko podporují přední představitelé naší politické scény v čele s premiérem Bohuslavem Sobotkou, místopředsedou vlády Pavlem Bělobrádkem a ministrem zemědělství Marianem Jurečkou. Výstavu rovněž podporuje primátorka města Prahy Adriana Krnáčová.

Lidovci se před volbami snaží zaujmout své potenciální voliče, a ačkoliv se tváří jako konzervativní strana, tak na moderní trendy rozhodně nezapomínají. Slyšet se nechal i místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, který pozval českou veřejnost na tuto unikátní výstavu, která působí vlastenecky a snaží se vzbuzovat v Češích hrdost.

Návštěvníci se můžou těšit na virtuální realitu

První z částí výstavy bude bilančně poukazovat na to, co se Čechům za posledních sto let povedlo, a co dokázali. Druhá část výstavy by měla být spíše vědecko-populárně naučná a nahlížet do budoucnosti. Třetí část výstavy bude zaměřena na průmysl a podporu českých výrobků. V poslední části bude představena současná česká kultura se zaměřením převážně na českou národní identitu.

Výstava bude zahájena 14. října 2018 a potrvá až do 15. května 2019. Přípravy však začínají a proslýchá se, že se ponese v duchu virtuální reality a vše bude multidimenzionální. Jednotlivé sekce budou vytvořeny pomocí virtuální reality, takže si návštěvníci nasadí 3D brýle a budou doslova procházet dějinami a vizemi.

Veškeré informace o jubilejní národní výstavě Mladé Česko naleznete na webových stránkách či Facebooku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu