Vyměňte lanovku za Subaru aneb na sjezdovky ve velkém stylu – G.cz
Vyhledávání

Vyměňte lanovku za Subaru aneb na sjezdovky ve velkém stylu

Pokud jde o marketing, máme se zjevně od Japonců ještě co učit. Automobilka Subaru totiž už čtvrtým rokem objíždí japonské sjezdovky se svými vozy a bere netrpělivé lyžaře na svah. A hezky bokem, ať si člověk užije trochu toho adrenalinu i bez lyží nebo snowboardu na nohou.

Václav Rybář
Václav Rybář 29.12.2016, 10:50

Se zimními radovánkami je Subaru neodmyslitelně spjato už několik dekád. V USA automobilka sponzorovala národní lyžařský tým a dodnes pomáhá lyžařským instruktorům a záchranářům, v Česku zase pořádá ve Velké Úpě Subaru Snow Games (loni pojmenované Subaru Levorg Games) – freestylové závody, při kterých se skáče přes auto od Subaru. Určitě nebudou chybět ani napřesrok, takže trochu té srandy se Subaru si užijeme i u nás. Japonci jsou ale zas o pár kroků napřed.

Jejich Gelande Taxi je marketingová kampaň, která probíhá už několikátým rokem. Špičkoví řidiči, špičkové vozy a grátis dovoz až na vrchol kopce. Kdo by čekal na lanovku, která je tak zoufale pomalá, když se může svézt ve zbrusu novém Subaru a dostat se nahoru mnohem rychleji?

Letos bude mít tu čest vozit lyžaře v několika japonských střediscích Subaru Outback, aktuálně mimochodem nejprodávanější vůz od Subaru (předběhl o fous doposud dominujícího Forestera). Loni se mohli někteří šťastlivci svézt i v ostřejším WRX STi. Dost možná se na některých japonských akcích ukáže i tentokrát. A my bychom se přimlouvali, aby tuhle srandu Subaru dovezlo i do Evropy. Na naše kopečky si jistě jeho čtyřkolka troufne s přehledem a vzhledem k rychlosti českých lanovek bychom toho s podobnou asistencí dokázali odjezdit dvakrát tolik.

A víte, jaké je auto roku 2017 v Japonsku? Subaru Impreza.

Podobné články

Doporučujeme

Další články