fb pixel Výměna manželek je s námi 15 let. Vzpomeňme na památné rodiny z nejbizarnějšího českého pořadu – G.cz
Vyhledávání

Výměna manželek je s námi 15 let. Vzpomeňme na památné rodiny z nejbizarnějšího českého pořadu

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Výměnu manželek začala TV Nova vysílat v roce 2005. Zdá se to neuvěřitelné, ale tento bizarní fenomén, který jednou provždy změnil (nebo spíš poznamenal? Ano, poznamenal je to správné slovo) českou televizní zábavu, je s námi již dlouhých patnáct let. Přesně tolik bylo Ivě, jedné z jeho účastnic, když otěhotněla s o sedmadvacet let starším Marianem. Pamatujete?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 15.4.2020, 15:50

Výměna manželek jako kult

Kde by česká kultura byla bez produkce komerčních televizí, toť otázka, na kterou nechceme znát odpověď, jinak bychom se rozplakali. Při zběžném pohledu na to, čím si nechává hlavu vymývat víc než polovina tohoto národa se člověk vůbec nediví, že na tom tuzemská společnost je tak, jak je...

Přesně těmito nabubřelými, pseudo intelektuálními řečičkami bychom náš článek začali, kdybychom nemilovali bizáry a šílenosti stejně jako všichni ostatní. Ale my je milujeme, možná dokonce ještě víc! Kvalitně bizarní reality show, která, bere-li se trochu vážně, nabízí vlastně zajímavý vhled do střev života tzv. obyčejných českých rodin, tou my nikdy nepohrdneme. A proto vedle Prostřena absolutně zbožňujeme i Výměnu manželek, která na TV Nova běží už dlouhých 15 let.

Rozhodli jsme se si to připomenout výběrem rodin, které nám za ty roky nejvíc utkvěly. Pravda, přiznáváme se, nešli jsme úplně do hloubky. Bohužel potřebujeme v hlavě místo i na jiné věci, než jen na archiv účastníků Výměny manželek. Ale to je holt život...

Co vy na to? Podle nás jsme vybrali ty opravdu stěžejní kousky. V galerii je pochopitelně kontroverzní páreček Iva a Marian. Iva s Marianem otěhotněla, když jí bylo patnáct a jemu o 27 let víc. Zařadili jsem pochopitelně i kombo dvou paní Věr - špindíry Věry a prostitutky Věry - a nechybí ani šílená Jana, jejíž výkřik "Mačkáš mi hada, debile" už zlidověl. Užijte si to!

Podobné články

Doporučujeme

Další články