fb pixel Vylaďte si domácnost i svůj styl. Seznamte se s letními novinkami – G.cz
Vyhledávání

Vylaďte si domácnost i svůj styl. Seznamte se s letními novinkami

Zdroj: Pixabay

Dlouhé měsíce jsme byli odkázáni k online nákupům, teď konečně máme možnost si zboží prohlédnout, vyzkoušet, osahat. Využijte toho a pořiďte si nějakou zajímavou novinku či vychytávku do domácnosti nebo jen tak pro radost.

Speciální projekt 29.7.2021, 11:00

Někdy opravdu nastávají situace, kdy je třeba udělat si radost. Ať už vás láká nějaká novinka ze světa elektroniky nebo se chcete rozmazlit a potěšit něčím osobním, neváhejte. Teď si sice užíváme léta, před námi je ale zima, kdy budeme chtě nechtě trávit zase spoustu času doma. A nezapomeňte rozmazlit i své chutě, dejte si něco dobrého.

Kompromisům při poslouchání hudby odzvonilo

Ať už jdete do posilovny, jedete na kole, do práce, nebo doma poleháváte a využíváte volné chvíle k odpočinku, máme pro vás nového parťáka. Bezdrátová stereo sluchátka Panasonic B100 vám umožní poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě při každém vašem dobrodružství. Sluchátka mají 13mm dynamický měnič a tak poskytují dokonale čistý zvuk s bohatšími basy a bonusem je ergonomický design, díky němuž dokonale sedí v uších.

Ozdobte se přírodou

Věříte v sílu přírodnin? Mohou působit na vaši rovnováhu, sebevědomí a osobnost. Vyzdobte se prostřednictvím náramku na nohu ze stylové barvené lávy. Myslete na to, že kameny jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti v kamenech jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu.

Požitek ze sledování televize

Ať už jste milovník seriálů, baví vás dokumenty, horory nebo jste fanoušek romantiky, máte právo na to, cítit se před obrazovkou jako v Hollywoodu. Právě tamní profíci pro vás připravili žhavou novinku - televizi JZ2000 od společnosti Panasonic. Těšili jste se dlouho na živé přenosy z olympiády v Tokiu? Milujete filmy? Nebo máte spíše hráčskou krev? Tahle novinka vám na poli zvuku i obrazu připraví skutečně nezapomenutelný zážitek. Procesor automaticky rozpozná, co sledujete, a přizpůsobí barvy, jas i zvuk přímo pomocí umělé inteligence. Luxusní 360° vestavěné reproduktory Technics vás dostanou přímo na místo konání.

Vychutnejte si život bez zábran

Zlatý Bažant, to je prémiový světlý ležák, který si získá milovníky piva svým správným řízem a vyváženou středně plnou chutí. Po napití se dostaví příjemná hořkost, která v závěru postupně doznívá. A odstrčené nezůstanou ani vaše čichové buňky, o to se postará výrazné chmelové aroma, požitkem pro oči bude zlatožlutá barva, kterou nápoji dodal kvalitní slad.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články