"Vy jste šéf, údržbář a domovník v jednom? To teda musíte mít vánoční večírky!" Galerie geniálních hlášek z filmu Božský Bruce – G.cz
Vyhledávání

"Vy jste šéf, údržbář a domovník v jednom? To teda musíte mít vánoční večírky!" Galerie geniálních hlášek z filmu Božský Bruce

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Kdo by neznal legendární komedii Jima Carreyho Božský Bruce, ve které se hlavní postava setkává s Všemohoucím a vyčte mu, že může za vše špatné v jeho životě? Bůh se tedy rozhodne si vzít dovolenou a Brucovi nabídne dočasně své místo. Tak začíná kultovní a naprosto šílená záležitost, která nikdy neomrzí.

Martin Miko
Martin Miko 15.6.2019, 11:01

Jim Carrey jako nejvtipnější Bůh

Geniální kanadský komik Jim Carrey nás ve filmu Božský Bruce zavádí do světa, ve kterém se neúspěšný a smolný televizní reportér Bruce Nolan stává dočasně Bohem se všemi jeho schopnostmi. Jak byste se jako Bůh zachovali vy? Bruce se v roli Boha chová dost sobecky a nepomáhá lidem, i když disponuje neomezenou mocí. Naproti tomu dělá se svými božskými schopnostmi spoustu vtipných věcí, kterým se rádi zasmějete.

Ve filmu se navíc objevuje spousta skvělých a nezapomenutelných hlášek. V následující galerii si připomeňme ty nejtrefnější z nich.

A zde je galerie skvělých koláží od Vaina, které jsme zveřejnili v květnu 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu