fb pixel Všude dobře, doma kočka: Velká galerie důkazů, které vás přesvědčí k tomu koupit si psa – G.cz
Vyhledávání

Všude dobře, doma kočka: Velká galerie důkazů, které vás přesvědčí k tomu koupit si psa

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Na světě existují jenom dva typy lidí. Ti první milují psy a jsou schopni jim tolerovat všechny ty rozkousané boty a počůrané koberce, a ti druzí, kteří se nechají s láskou terorizovat od svojí náladové kočky. Pokud máte doma kočku, tak jste s velkou pravděpodobností zažili některou z těchto věcí. Kočky vážně vlezou úplně všude!

Martin Miko
Martin Miko 26.4.2021, 10:44

Všude kočky!

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá... Mít doma kočku nebývá vždycky jenom radost, protože kočky jsou zvířata velmi náladová a na rozdíl od psů od nich nemůžete čekat, že se s vámi budou chtít vždycky kamarádit. Pes je super v tom, že vás při každém setkání olíže od hlavy až k patě a je vám věrným přítelem. Naproti tomu kočce můžete být častokrát úplně jedno a klidně od ní můžete zmizet na víkend pryč. Stačit jí bude jenom někdo, kdo ji bude krmit a čistit záchod.

Na druhou stranu si nemyslete, že kočka tráví celé dny jenom spaním, žraním a hraním si s klubíčkem. O tom vás přesvědčí následující galerie, kterou jsme vytvořili z fotografií oblíbeného twitterového účtu Cats where shouldn`t be.

Nechcete si raději koupit rybičky?

Podobné články

Doporučujeme

Další články