fb pixel Vstupte do podzimu pravou nohou. Radost vám udělají tihle pomocníci – G.cz
Vyhledávání

Vstupte do podzimu pravou nohou. Radost vám udělají tihle pomocníci

Zdroj: Pixabay

Nejen pošmourný a smutný musí být podzim! Stačí se srovnat s tím, že jaro a léto nás čekají zase za rok a třeba si udělat radost a do chladných měsíců vstoupit s nějakou zábavnou či příjemnou vychytávkou.

Speciální projekt 20.9.2021, 16:00

Výborný drink v ruce plus něco dobrého na talíři a skvělá nálada je zpět, i když venku zrovna prší nebo fouká a vy dobře víte, že tak nějak bude v následujících měsících skoro pořád. Rozmazlujte se třeba i kvalitní kosmetikou nebo šperkem. Protože obojí už dávno není výsadou žen.

Mějte Jacka vždy po ruce

Máte rádi kombinaci Jack Daniel’s whiskey s colou? Nově se s drinkem nemusíte míchat, ale jen si ho jednoduše vyndat vychlazený z lednice. V plechovce je Jack Daniel’s Cola, bezpochyby legendární drink, namíchán v tom správném poměru. Pokud počasí dovolí, můžete ho přibalit na výlet, vzít k posledním podvečerním grilovačkám nebo si ho dopřát v pohodlí domova. Osvědčenou klasiku si nyní dáte zkrátka vždy, kdykoliv na ni dostanete chuť, i když barman není zrovna po ruce.

Grilujte, dokud to jde

Než sezvete rodinu a kamarády na podzimní grilovačku, podívejte se raději na předpověď počasí, aby vás nezaskočil neustálý déšť nebo velké chladno. Jinak ale nic nebrání grilování i v podzimních dnech. Anebo se pojistěte a pořiďte si gril, který vám umožní připravit si steak i v pohodlí vyhřáté kuchyně. Kontaktní a barbeque gril 2v1 se sondou nabízí 5 nastavení podle druhu masa včetně typu přípravy od krvavého až po propečený steak. Teplotní sonda na základě zadaného druhu masa a typu propečení potom pozná, kdy je maso připravené právě podle vašich preferencí.

Muži, ozdobte se!

Pořídit si kvalitní šperk dávno není doménou žen, ba naopak. Pro muže se vhodně zvolená ozdoba může stát pomyslnou tečkou za dokonalým outfitem. Pokud budete vybírat pečlivě, můžete navíc vsadit na pozitivní účinky šperku. Pánské náramky z minerálů a drahých kamenů totiž nositele ochrání a podpoří jeho energii. Například náramek z kuliček achátu mechového je prospěšný hned z několika důvodů: dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, působí proti smutku, mírní deprese a dodává odvahu, ale také pomáhá proti žaludečním vředům, působí na potíže s koleny a posiluje imunitu a zlepšuje zrak.

Posilněte se zdravě

Po měsících, kdy řada z nás pracovala zejména z domova a také po dovolené, jsme zpět v pracovním zápřahu. A i když jsme si třeba v covidové době dali předsevzetí, jak budeme pečovat o své zdraví, často sklouzneme k tomu, že před náročnou schůzkou nebo cestou pro dítě do školy rychle zhltneme něco do ruky, co nás sice zasytí, ale zdraví to neprospěje. Vyzkoušejte nějakou z dobrot z řady Fresh Bistro od Alberta. Třeba chutné wrapy jsou ideální volbou – měkoučká tenká tortilla naplněná chutnými a rozmanitými surovinami vám perfektně padne do ruky a zachrání od hladu. Nezní to lákavě? Například wrap caprese s mozzarellou a sušenými rajčátky doplněný o salát a rukolu je ideální volbou.

Zaměřte se na pleť

Znečištěné ovzduší, UV záření i každodenní vypětí se nekompromisně podepisují na mužské pleti, a to i přesto, že je obecně silnější než pleť žen. Povolejte na pomoc speciální pánskou péči o pleť i vlasy Saffee Men Urban DTX – intenzivní hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou. První výsledky uvidíte už po první aplikaci a po osmi dnech už nikdo nepřehlédne viditelně odpočatý a omlazený vzhled.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články