fb pixel Vražedkyně? Nepoznal bych! Děsivé fotografie, které skrývají ještě děsivější příběhy – G.cz
Vyhledávání

Vražedkyně? Nepoznal bych! Děsivé fotografie, které skrývají ještě děsivější příběhy

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Říká se, že obrázek řekne víc než tisíc slov, někdy je to ale naopak - docela obyčejná fotka může skrývat tak strašlivý příběh, že vám při každém dalším pohledu na ni přeběhne mráz po zádech. I když je na ní třeba půvabná blondýnka se štěňátkem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.8.2020, 14:08

Usměj se, zlato, a pak jdeme znásilňovat!

Indiáni tvrdí, že fotky kradou duši, ale to není tak úplně pravda. Za každým obrázkem se něco skrývá a většinou je to právě ta duše. Dokonce i za bezduchým selfíčkem se schovává touha po pozornosti způsobená traumaty, nedostatkem lásky v dětství a tak dále, a tak dále. Pokud se vám nezdá použití slova duše, pojďme tedy raději sáhnout po příběhu.

Fotografie, které najdete v následující galerii, vyprávění ukrývají. Některé z nich jsou podivné na první pohled, jiné vypadají celkem obyčejně a jedna, přiznáváme, není autentická, přesto do našeho výběru patří.

Vezměte si třeba tu křehkou blondýnku z obrázku úplně na začátku tohoto článku. Krčí se ve větru, zřejmě na dovolenkové vycházce po venkově a ještě pod vlastní bundou před nepřízní počasí schovává malé štěňátko. Nevinný snímek z výletu, říkáte si možná.

Jenže - ta křehká blondýnka je Myra Hindley, partnerka Iana Bradyho. Hindley a Brady společně unesli, sexuálně zneužili a zavraždili pět chlapců ve věku 10 až 17 let a vešli ve známost jako Vrahové z močálů. Aby toho nebylo málo, Myra na této fotografii klečí nad čerstvě zakrytým hrobem Johna Kilbridea, jejich druhé oběti. Johnovi bylo 12, když jej dva zrůdní milenci unesli, zneužili a zabili. Brady a Hindley patří k nejhorším sériovým vrahům novodobé historie.

Podobné články

Doporučujeme

Další články