fb pixel Voják, kanibal i papež: Deset nejlepších rolí Anthonyho Hopkinse, které dokazují, že dokáže zahrát kohokoliv – G.cz
Vyhledávání

Voják, kanibal i papež: Deset nejlepších rolí Anthonyho Hopkinse, které dokazují, že dokáže zahrát kohokoliv

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Jeden z nejlepších herců všech dob, Sir Anthony Hopkins, na silvestra oslaví 86. narozeniny. Připomeňte si největší role tohoto hereckého velikána, které dokazují, že dokáže zahrát opravdu cokoliv.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 1.12.2023, 15:13

Pan herec

Sir Anthony Hopkins je prostě legenda, která vám zahraje snad úplně jakoukoliv roli na světě od amerického prezidenta přes komiksového boha až po jednoho z nejděsivějších zločinců, jaké kdy Hollywood vyprodukoval. Za jeho hereckými výkony není jen talent, ale i obrovský kus dřiny. Hopkins je známý svými náročnými přípravami, kdy si opakuje své fráze třeba i dvěstěkrát za sebou zkrátka tak dlouho, dokud je není schopen říct zcela přirozeně.

Tato jeho schopnost uchvátila nejednoho režiséra, který s ním pracoval. Během natáčení filmu Amistad byl Hopkins hned na první pokus schopen zpaměti bez jakéhokoliv zadrhnutí odrecitovat celou svou sedmistránkovou řeč před soudem. Režisér Steven Spielberg byl z toho tak nadšen a překvapen, že od té doby Hopkinse, kterému do té doby říkal kamarádsky „Tony“, neoslovoval jinak než „Sire Anthony“.

Tak všechno nejlepší, Sire Anthony!

Podobné články

Doporučujeme

Další články