fb pixel Vodácká sezóna v plném proudu: Desatero pravidel pro všechny, co se nechtějí udělat – G.cz
Vyhledávání

Vodácká sezóna v plném proudu: Desatero pravidel pro všechny, co se nechtějí udělat

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Vzhledem k tomu, že se letošní rok tak jako každý jiný ponese ve znamení sjíždění tuzemských vodních toků, kempování v moravských sklípcích a cestování vlakem do Chorvatska, existuje poměrně velká šance, že se na vodu vydáte i vy společně se svou partou. Letos máme velké štěstí v tom, že občas i zaprší, takže to navíc vypadá tak, že se po vodě dokonce i někam dostanete.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 4.6.2023, 23:42

Letos se pojede pořádná voda

Věděli jste, že každý rok tuzemské vody splouvají statisíce Čechů, kteří chtějí zažít pořádné dobrodružství? Konkrétně se počet vodáků odhaduje zhruba na 600 tisíc a letos tomu nebude jinak.

Pokud se tedy letos na vodu chystáte, tak by samozřejmě bylo dobré zopakovat si základní desatero pro vodáky. Tedy samozřejmě pokud jste úplní začátečníci a chystáte se vyrazit poprvé. Pro tyto případy jsme pro vás v následující galerii vytvořili soubor cenných rad, kterých byste se měli rozhodně držet. Oficiálně toto vodácké desatero vydal Český svaz kanoistiky, jenže my jsme si ho upravili k obrazu svému, abyste ho pochopili i vy.

Na jedné straně tu máme zaryté milovníky ve sjíždění vody a na té druhé až fanatické odpůrce, kteří vidlácké vodáky absolutně nesnášejí. Řeč je samozřejmě o těch vodácích, kteří se chovají hůř než Češi v Chorvatsku. Na dálku řvou na vodě hesla jako „AHÓÓÓJ!!!“ nebo „Tak sme mokrý no a coo!“. Rovněž se vyznačují tím, že jsou v 10 ráno na mol a v námořnickém oblečku zpívají šílené songy a k tomu jako bonus říkají ty dvojsmyslné oplzlé vtipy. Pokud vás zajímají i další věci, které byste v žádném případě neměli dělat, pokud jedete na vodu a nechcete vypadat jako absolutní buran, tak si rozhodně přečtěte následující článek. Nachází se v něm totiž životní pravda, kterou vám vaši rodiče dlouhá léta tajili. Podobně jako to, že se do sandálů nenosí ponožky.

Napište nám do komentáře, kam se letos chystáte na vodu. Možná se o prázdninách potkáme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články