fb pixel Vizitka taptag – nejrychlejší způsob sdílení – G.cz
Vyhledávání

Vizitka taptag – nejrychlejší způsob sdílení

Dokážete si představit situaci, kdy přijdete za sexy ženou na bar, chcete od ní telefon a ona vám ho nechce dát. Vy se jen tak náhodou dotknete svým telefonem s tagem toho jejího a ona hned bude mít vaše číslo. Takže byste se měli snažit, pak už bude jen záležet na ní, jestli se vám ozve.

Komerční článek
Komerční článek 19.12.2020, 08:41

Také nestačíte žasnout nad tím, jak se svět žene kupředu a jaké technologie nám nabízí? Nyní vám představíme další unikátní novinku, která usnadní mnoha lidem život. Možná vás to překvapí, ale existuje vizitka, kterou když si nalepíte na svůj mobilní telefon a ťuknete do ní jiným telefonem, dojde na druhém zařízení ke sdílení vašich údajů, které máte na taptag vizitce umístěny. Tato technologie je na našem trhu naprosto unikátní a první svého druhu!

Konec hromadám nehygienických papírových vizitek

Ano, opravdu to jde. Je to navíc hygienické, rychlé, spolehlivé a navíc nemusíte všude nosit hromady vizitek, které stejně většinou poztrácíte. Kromě mobilu si samozřejmě taptag vizitku můžete přilepit i na jiné přístroje, jako jsou počítač, diář nebo tablet. Není totiž s telefonem nijak propojený.

Aktivace a výhody taptag vizitky

Taptag aktivujete v okamžiku, kdy se druhý telefon dotkne vaší taptag vizitky. V tu chvíli dojde k automatickému sdílení vašeho profilu ve formě odkazu, který si pak jednoduše otevřete. Tam naleznou profil, který si vyplní a ten pak může sloužit jako rozcestník.

Velkou výhodou této služby je, že druhý telefon nemusí mít taptag vizitku ani aplikaci a stejně se mu vaše taptag vizitka zobrazí. Značka Taptag využívá funkci „NFC“, kterou podporuje většina Apple a Android zařízení, a pokud ne, lze profil načíst i přes QR kód. Taptag tak může využívat opravdu každý.

Sdílejte více než běžné informace

Kromě pracovních účelů můžete taptag vizitku využít i pro zábavu zábavu. Můžete díky ní totiž kromě klasického jméno, adresy a telefonního čísla sdílet také webové stránky, Facebook, Instagram nebo odkaz na web. Taptag nabízí i produkt do zasedaček na jednoduché připojení k WIFI a další varianty tagů pro business využití.

Vizitky na jednom místě

Vizitky taptag vám dále urychlí podnikání, jedná se o nejjednodušší způsob jak sdílet data a třešničkou na dortu je, že nemusíte skladovat stoh vizitek, ale můžete jich mít neomezené množství přehledně na jednom místě. Mobilní aplikace totiž umožňuje ukládání již načtených tagů, abyste se k nim mohli později vracet a upravovat svůj profil. Snadné ovládání No a pokud se obáváte, že ovládání taptag vizitky nezvládnete, pak není čeho. Pro přihlášení na vizitku pouze vložíte heslo, které vám dorazí společně s taptag vizitkou. Největší výhodou je, že taptag pracuje na integraci plateb s comgate. Pokud chcete být originální a styloví, nechte si udělat taptag vizitku s vlastním logem nebo designem.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články