fb pixel VIP barber Laky Royal už není single! Víme, koho sbalil na Instagramu – G.cz
Vyhledávání

VIP barber Laky Royal už není single! Víme, koho sbalil na Instagramu

Lukáš Valčuha alias Laky Royal je populární český barber, který svého času randil s krásnou Natálií Kočendovou, s níž se dokonce i zasnoubil. V létě roku 2022 však pár oznámil rozchod a Laky tak zůstal na čas single. To už je ale minulostí. Neuvěříte, s kým právě randí!

redakce G.cz 2.4.2024, 08:30

Svou novou lásku sbalil Laky na sociální síti Instagram, kde ji galantně, jako správný gentleman, oslovil a pozval na rande. A kdo že je novou přítelkyní slavného holiče, který pravidelně pečuje o šéfkuchaře Radka Kašpárka, legendárního Jardu Jágra nebo Andreje Babiše?

„Není to nikdo slavný, stačí, že jsem slavný já,“ říká s humorem sobě vlastním Laky dodává: „Slavná je v mých očích. Nepotřebuji mít vedle sebe známou partnerku. Mně bohatě stačí, když se s tou osobou budu cítit dobře, aniž by to věděl celý svět. Je to zdravotní sestřička a pečuje o staré lidi. Jméno vám ale prozrazovat nebudu.“

Jak se nám Laky svěřil na jedné ze zastávek VELO Weirdly Wonderful Tour, vedle nového vztahu teď veškerou energii věnuje svému novému salonu, který plánuje otevřít v pražských Holešovicích. A nebude to salon jenom tak nějaký! Prostor bude zároveň i bistro a podcastové studio, kde chce Laky zpovídat své slavné klienty. Kdo první ze slavných přijme pozvání do jeho podcastu? Uslyšíme snad už brzy!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články