fb pixel Víceúčelová a zároveň komfortní pánská móda. Na zimu ideální! – G.cz
Vyhledávání

Víceúčelová a zároveň komfortní pánská móda. Na zimu ideální!

Zdroj: pixabay.com

Přiznejme si, že pánská móda je často ve stínu té dámské. Nové trendy však tentokrát myslí i na muže. Spojením městské elegance se sportovními prvky rozhodně nešlápnete vedle. Důležité jsou kvalitní materiály, vzdušné látky i pestré barvy. Myslete prakticky, vrstvěte a nepodceňte sílu doplňků. Jak na to? Držte se těchto tří základních pravidel

Komerční sdělení 26.2.2021, 14:45

Zimní oblečení nemusí být jen funkční. Nové trendy tohoto roku odhalily několik zásadních prvků, které budou letos udávat prim. Vsaďte na multifunkční využití, nebojte se vrstvit více kusů látek z různých materiálů, a hlavně myslete na doplňky!)

1. Multifunkční využití

Rok 2021 přeje jednoduchosti a praktičnosti. Proto nemějte zbytečné obavy a kombinujte dohromady elegantní i sportovní věci. Nepříznivé únorové počasí vybízí nejen k výrazným barvám, ale také ke kvalitním materiálům, které zvládnou i mnohdy nepříjemné mínusové teploty. Platí, že pokud zvolíte jednoduché svrchní vrstvy, můžete se naopak vyřádit na detailech. Výrazné kapuce, barevné kapsy a zipy jsou letos obzvlášť v kurzu!

1) Tenson Aerismo pánská bunda, Hervis, 3499CZK
2) Neonova bundaa, Hervis, 2899CZK
3) Pánská bunda Connor, SAM 73, 999CZK

2. Čím víc vrstev, tím víc tepla

Není vhodnějšího ročního období k vrstvení, než je právě zima. Ať už máte namířeno na hory, nebo se chcete projít večerním městem, myslete na dostatečnou tepelnou izolaci a oblečení z prodyšných vrstev. Začněte padnoucím termoprádlem, které odvádí pot z těla. Na to nasaďte funkční triko, mikinu či hřejivý rolák a outfit završte výraznou bundou, popřípadě jednoduchým kabátem.

1) Modročerná mikina, SAM 73, 649CZK
2) Tmavá mikina, SAM 73, 499CZK
3) Billy panska spodní souprava, Hervis, 479CZK

3. Zaostřeno nejen na boty

Extravagantní doplňky jsou zaručeným klíčem k úspěchu. Vybírejte mezi pletenými šálami, čepicemi a rukavicemi, které se v šatníku rozhodně nikdy neztratí. Ti, kteří nenachází zálibu v doplňcích, mohou vyzkoušet dobře padnoucí boty s výraznými neonovými ponožkami SAM 73. Díky své délce nad kotník totiž vyčuhují z bot a vytváří tak zajímavý detail celkového outfitu.

1) Pletená čepice, HERVIS, 699CZK
2) Pánské boty, SAM 73, 799CZK
3) Neonové ponožky, SAM 73, 69CZK

Nepropásněte poslední dny slev!

Máte poslední možnost nakoupit zimní oblečení ve výrazných slevách a ušetřit tak až 50 %. SAM 73 nabízí sportovní módu za neobvykle nízké ceny a k tomu dopravu nad 599 Kč zdarma. Hervis naopak láká jak na kvalitní oblečení, tak především na oděvy z funkčních materiálů, které využijete při jakémkoliv sportu!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články