fb pixel Velký návrat Terminátora zaštítí režisér Deadpoola, ruku k dílu přiloží nejspíš i James Cameron – G.cz
Vyhledávání

Velký návrat Terminátora zaštítí režisér Deadpoola, ruku k dílu přiloží nejspíš i James Cameron

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Star Wars, Karate Kid, Rocky a teď znovu Terminátor. Osvědčené filmy na diváky evidentně působí i několik desítek let. Není divu, že se vydávají neustále nová pokračování a remaky snímků, na kterých jsme vyrůstali. Před pár dny americký herec Arnold Schwarzenegger potvrdil, že se chystá na natáčení nového Terminátora. Natáčet se začne už tento měsíc. Neuvěřitelné, že?

Martin Miko
Martin Miko 11.3.2018, 19:00

O nového Terminátora se postará režisér Deadpoola

Žijeme ve světě, kde fungují osvědčené kulty. V podstatě ani není zapotřebí vymýšlet nic nového, protože mnoho dobrého už bylo vytvořeno v minulosti. Nemusí se samozřejmě jednat pouze o filmy, ale třeba i svět hudby. Stačí pouze převzít něco osvědčeného a přizpůsobit současným trendům. Nicméně zpátky k filmům, přesněji k Terminátorovi. Arnold Schwarzenegger už v září potvrdil informace, že se plánuje natočit další pokračování filmu Terminátor.

Zásadní na celém snímku je především režisér. Této pozice se totiž ujme Tim Miller, který se vyznamenal naposledy před dvěma lety, když natočil komiksového Deadpoola. Zajímavé na také je, že bude ignorovat poslední tři filmy o vražedném robotovi T-800 a naváže na kultovní snímek Terminátor 2: Den zúčtování. V souvislosti s tím se chystá i návrat původní Sarah Connor, kterou ztvárnila Linda Hamilton, které je už 61 let!

Zasáhne do natáčení i Jamese Cameron?

V souvislosti s návazností nově připravovaného filmu na Den zúčtování od Jamese Camerona, který spoluvytvářel příběh k prvním dvěma Terminátorům, se hovoří o tom, že by Cameron měl na průběh natáčení nového snímku odborně dohlížet.

Každopádně natáčet se začne už tento měsíc a očekávaná premiéra se plánuje na konec července roku 2019.

A zde jsou 4 nezapomenutelné filmy od Stanleyho Kubricka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články