fb pixel Velký Kim tě vidí! Severokorejská fanynka se zapomněla a zatleskala páru amerických krasobruslařů – G.cz
Vyhledávání

Velký Kim tě vidí! Severokorejská fanynka se zapomněla a zatleskala páru amerických krasobruslařů

Nejmenovaný světový politik, který má podobný vkus na akce jako Miloš Zeman. I když mu do nich občas něco vleze. + DALŠÍ 1 FOTKA

Ajajaj! Tady si někdo podepsal vlastní ortel. Jedna z perfektně vycvičených severokorejských fanynek na olympiádě se nechala strhnout krasobruslením a začala tleskat americkému sportovnímu páru. V davu stejně oblečených dam s kamennými výrazy si jí prostě nešlo nevšimnout.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.2.2018, 14:47

Slečna má průšvih

Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu přinesly několik historických momentů a mnoho bizarních momentů. Jedním z těch z druhé kategorie jsou krásné, bezchybně vycvičené fanynky, které poslala Severní Korea na podporu svých sportovců. Tlupa stejně oděných slečen vždy při nástupu národní delegace nadšeně synchronizovaně tleská a křičí, prostě krása. Člověk z toho má sice pocit, že za každou z nich je schovaný trpaslík se zbraní v ruce, ale co.

Teď se ale objevil černý puntík ne jinak bezchybné tváři severokorejského podpůrného týmu. V cca 50 vteřině videa níže se na detailním záběru můžete podívat na dívku, která se nechala příliš unést půvabem krasobruslení a zapomněla, z jaké země je...

Severokorejská roztleskávačka – na rozdíl od svých souputnic, které dokázaly zachovat kamennou tvář – začala tleskat, když na led nastoupili američtí krasobruslaři Alexa a Chris Knierimovi. Hned si ale uvědomila svůj omyl a činnosti zanechala, neušlo to ale bystrému oku muže sedícího vedle dívky. Tak snad té chuděře nezmenší příděl rýže na den! Nebo hůř, snad se vůbec vrátí k rodině. A snad bude mít ještě nějakou rodinu.

No nebylo to moudré, milé děvče!

A tady srdceryvný příběh Orla Eddieho.

Podobné články

Doporučujeme

Další články