fb pixel Ve vyšším věku vám může užívání kolagenu pomoci ještě výrazněji – G.cz
Vyhledávání

Ve vyšším věku vám může užívání kolagenu pomoci ještě výrazněji

Zdroj: Futurino

Mluvíme samozřejmě o kvalitním a ověřeném kolagenu. Protože je-li doplněk stravy skutečně účinný, můžete načerpat mnoho účinků z této důležité stavební bílkoviny. Kolagen je vhodný pro všechny věkové kategorie, ve věku 50+ jeho benefity oceníte ještě víc.

Komerční sdělení 27.5.2022, 09:00

Důležitost kolagenu v lidském těle spočívá zejména v tom, že se jedná o základní stavební bílkovinu, bez které bychom neměli pohybový aparát, ani kůži. Nachází se prakticky v celém těle – tvoří až 80 % kůže, 70 % kloubní chrupavky a je všude ve tkáních a šlachách, které musí být pružné a pohyblivé. Jako mnoho jiných látek i kolagen si tělo tvoří v dostatečném množství jen do určitého věku. Čím jsme tedy starší, tím více se projevuje jeho nedostatek, a to i tam, kde bychom to nečekali.

Proto užívání kolagenu rozhodně není žádné přehnané hýčkání, právě naopak, čím starší člověk je, tím více mu může zlepšit život. Kolagen během menopauzy dokáže ženám výrazně pomoci cítit se lépe, aktivněji a sebevědoměji. „Ve středním věku jsou tyto výživové doplňky nepostradatelnou zbraní v prevenci stárnutí kůže, nehtů, kloubů a šlach. Zejména po 40. roce života je vhodné užívání doplňků stravy s obsahem kolagenových peptidů. Nejlepší jsou ty přípravky, které obsahují celý komplex kolagenových peptidů,” říká dermatoložka Jana Molčanová z kliniky Medoderm.

Kolagen pro seniory je pomoc zejména, co se týče pohybu a kloubů. Důležité je jen vybrat si ten správný produkt, protože jak je již všeobecně známo, ochucené náhražky plné konzervantů nemusí přinést žádný efekt.

Kolagenové doplňky se získávají ze živočišného kolagenu – vedlejších produktů dobytka nebo ryb. Hledáte-li kvalitní kolagen, dejte si záležet zejména na čistotě a způsobu výroby. Produkt by měl obsahovat jen čisté 100% kolagenové peptidy, což je výsledek šetrného štěpení syrového živočišného kolagenu. Ideálním zdrojem jsou mořské ryby, jejichž molekuly se vyznačují vysokou čistotou. Co se týče výroby, například český doplněk Inca Collagen je štěpen pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy, takto vzniknou kolagenové peptidy, které mají stále zachovalou specifickou strukturu. Díky tomu jsou bioaktivní a tělo člověka je může využít jako vlastní kolagen.

Inca Collagen je již 7 let na českém a slovenském trhu jedničkou mezi kolageny, a to i díky tomu, že se jedná o 100% čistý mořský kolagen ve formě prášku. Je vysoce účinný, čehož důkazem je i to, že má již přes 200 tisíc spokojených zákazníků: „Dostala jsem opravdu účinný produkt, který mi zlepšil kvalitu života. Ti, co mě osobně znají, dobře vědí, o čem mluvím. Když bolestivě cítíte každý krok a doplňování kolagenu vám přinese úlevu od bolesti, to je už opravdu věc!” hodnotí Eva Stalder.

Inca Collagen pomáhá

  • posílit pohybovou soustavu, zejména klouby a kosti,
  • zlepšit strukturu chrupavky, tkání a svalstva,
  • působí jako prevence onemocnění pohybové soustavy,
  • pomáhá zlepšit regeneraci těla po zátěži,
  • snižuje bolestivost páteře, kloubů a kostí,
  • podporuje zdraví zubů a dásní,
  • zlepšuje strukturu kůže, zmírňuje tvorbu vrásek,
  • podporuje kvalitu a růst vlasů.

Proto nezapomínejte dodat svému tělu po padesátce to, co si zaslouží. Inca Collagen neslouží jen zevnějšku, ale podporuje vitalitu a sílu celého těla. A mezi pohlavími nevybírá, proto užívání kolagenu pozitivně pocítí nejen ženy, ale i muži ve zralém věku.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články