Vašek Pech junior v novém kraťasu sehnal mimořádně vnadnou navigátorku – G.cz
Vyhledávání

Vašek Pech junior v novém kraťasu sehnal mimořádně vnadnou navigátorku

Motorland Bělá je většinou rejdištěm továrních škodovek, ale pro účely tohohle videa se po jeho úzoučkém asfaltu prohání úplně jiný dravec. Tradiční nařvané Fabie R5 nahradil na rally úkaz nevídaný. A možná proto se na něj tak hezky kouká.

Václav Rybář
Václav Rybář 1.11.2016, 14:00

Západní internet je podobných virálních reklam plný. Vezmete šikovného jezdce, pěkné auto a pohlednou dívku - zbytek rovnice už zapadne na místo sám od sebe, bez ohledu na to, jestli jedete náročnou erzetu, velký krpál nebo jen tak driftujete na parkovišti osázeném kužely. Český pokus to hraje na náhodu. Vašek Pech junior zrovna trénoval, když v Motorlandu zrovna bývalá finalistka Miss Julia Zugárová fotila set s motorkou. A stačil jeden průjezd a letmé ohlédnutí obou protagonistů... zbytek vám snad nemusíme prozrazovat, ne?

Ať už na tenhle filmeček budete koukat kvůli výstřihům nebo kvůli průjezdům, my musíme znovu smeknout klobouk před Vaškem Pechem. Vyměnil osvědčené rallyové nářadí v podobě MINI za Porsche 911 GT3. Na rychlých tratích je opravdovým postrachem, na těch techničtějších dohání rallyové slabiny vozu Pechovy zkušenosti a rychlé ruce. A výsledky jsou dechberoucí, takže poršákovi dochází dech jen při vyloženě ošklivém počasí, kdy nelze využít plný potenciál motoru. Pro diváky kolem trati je pak brutálně jedoucí Porsche ozdobou každé erzety.

A jasně je to vidět i na tomhle videu, protože vidět, s jakou lehkostí německé kupátko krájí zákeřné zatáčky v Bělé, je prostě radost. A díky Julii Zugárové potěší i pohled do kokpitu. Mitfáru asi Pech zatím měnit nebude, ale střídačka na sedadle spolujezdce zjevně potěšila. Jen ty horní bodové pásy se nestihly dostatečně povolit, a tak je Julie oželela. Až se podíváte na video, asi pochopíte důvod...

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu