fb pixel Vaše svatba se kvůli koronaviru odkládá? Nezoufejte a prožijte sňatek Jirky Káry i s jeho hláškami – G.cz
Vyhledávání

Vaše svatba se kvůli koronaviru odkládá? Nezoufejte a prožijte sňatek Jirky Káry i s jeho hláškami

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Svatební sezóna v roce 2020 prozatím nevypadá příliš pozitivně. Zklamané ženy ruší a přesouvají jarní svatební termíny svého velkého dne, zatímco naštvaní muži zjišťují, že se jim vše kvůli přesouvání termínů prodraží. Ne každá svatba se musí musí nutně vydařit. Jen si vzpomeňte na rok 2000, když se ženil legendární Jirka Kára s Blankou Divišovou.

Martin Miko
Martin Miko 3.4.2020, 09:24

Nevěsty a ženichové

Je jasné, že toto jaro je pro mnoho nedočkavých žen naprostým utrpením a zkázou, protože koronavirus zapříčinil zrušení všech společenských akcí, což se týká i svatebních obřadů a hostin. Jediná společenská událost, která připadá v úvahu, je pohřeb, což patří mezi akce, co chcete v těchto dobách zažívat. Někteří z vás jste se svým osudem smířeni a věříte, že se to nějak vyřeší.

Každopádně než tato doba temna pomine, máte jedinečnou možnost prožít jinou svatbu, která se zapsala do historie českého YouTube. Řeč je samozřejmě o svatbě Jiřího Káry, která sice proběhla už v roce 2000, ale pořád jí díky nezapomenutelným hláškám máme v živé paměti. A jestli nevíte, kdo byl ten Jiří Kára, tak se jednalo o vyučeného písmomalíře s temnou minulostí. Celkem strávil za svůj život 14 let ve vězení za násilné trestné činy a krádeže. I přesto si s jistou Blankou Divišovou řekli své „ano“ před zraky několika přátel. Tuto nadčasovou událost dokázal před dvaceti lety zdokumentovat Alex Skribuckij.

Nevěsty a ženichové! Předtím než se dočkáte svého svatebního dne, zapracujte na hláškách po vzoru Jirky Káry a jeho přátel. Když z nich například váš svědek nebo otec sestaví slavnostní projev, bude to určitě nezapomenutelná událost. A hlavně to natočte, ať mají další generace na co vzpomínat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články