fb pixel Vánoce klepou na dveře. Tak honem na nákupy! – G.cz
Vyhledávání

Vánoce klepou na dveře. Tak honem na nákupy!

Zdroj: Pixabay

Do začátku adventu jste možná měli výmluvu, že do svátků je ještě daleko. Jenže teď už všude všechno svítí, koledy hrají ze všech stran a je prostě jasno. Vánoce jsou tady!

Speciální projekt 1.12.2022, 08:00

A vy jste buď úplně bez dárků nebo jich máte jen pár? Tak to honem napravte, jinak si adventní čas moc neužijete. Možností je tolik! Nechte se inspirovat a vše bude mnohem jednodušší.

Krásnější pod stromečkem

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro náročné zákazníky, kteří si potrpí na nejnovější technologie, funkční design a perfektní výkon. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete hladšího oholení i na obtížně dostupných místech. Technologie AutoSense automaticky přizpůsobí výkon strojku hustotě vousů, a zajistí tak dokonale hladké oholení i těch nejodolnějších vousů.

Kolekce chilli papriček v dřevěném stojánku

Dárková sada chilli prášků je ideálním dárek, kterým zaručeně zahřejte nejen u srdce. Tento stojánek se stane praktickým doplňkem do jakékoliv kuchyně. Celá sada obsahuje 12 druhů chilli prášků od mírných Ancho, přes zauzené Chipotle až po nejpálivější královnu chilli papriček Carolina Reaper. Jestli už se těšíte, až začnete pálivé přísady nakupovat, máme pro vás malý tip. Je jím SLEVOVÝ KÓD „toprecepty10“ na -10 % na veškerý sortiment na e-shopu. Objednávejte na www.thechillidoctor.cz.

Pro budoucí šéfkuchaře

Rajská a koprovka, svíčková, křenová nebo… Jakou omáčku máte nejraději? A umíte ji připravit? Právě na tradiční české omáčky je zaměřen kurz šéfkuchaře Petra Hajného. Provede vás ve svém online videokurzu receptem od samého začátku. Kurz je součástí platformy Extrakurzy. Jejich výhodou je, že jsou pořádány online, ušetříte spoustu času a můžete se učit kdy chcete a odkud chcete.

Hurá na chalupu!

Těšíte se už teď, na začátku zimy, až se zase dostanete na milovanou chalupu? Tak se na ni přeneste alespoň v myšlenkách a napište si Ježíškovi o opravdu chalupářský dárek. Největší český portál o vaření Toprecepty.cz přináší balíček pomocníků na chalupu. Najdete v něm Naši chalupářskou kuchařku, Naše křížovky, Naše kuličkové pero a také Náš nový kalendář 2023.

Dáreček od včel

Máte rádi medovinu? A napadlo vás někdy, jak se na ni včely nadřou? Musí navštívit více než dva milióny květů, aby mohl být vyroben jeden litr přírodního medového vína s názvem Medovinka. Výroba Medovinky představuje světovou špičku v produkci medových vín, je vedena s láskou ke spotřebitelům a včelám. Medovinky získaly hlavní veletržní cenu „ZLATÁ SALIMA“, která patří mezi nejprestižnější ocenění udělované v oboru potravinářství ve střední Evropě. Překvapte blízké dárkovým balíčkem medovinky!

Ozdobte blízké minerálem

Náramky, přívěsky, náušnice nebo třeba prstýnky jsou tím, co pod stromečkem najde ráda každá žena, i když třeba náramek se hodí i pro muže. Vyberte šperk s minerálem, který nejen ozdobí, ale také bude prospěšný díky účinkům krystalů. Ozdobou každého dekoltu je náhrdelník s kamenem. Zvolit však můžete i Mály - budhistické řetězce korálků používané k odpočítávání manter. Mály pomáhají zvyšovat koncentraci mysli a dosáhnout svých přání.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články