fb pixel Valentýnské šílenství je v plném proudu: Letos jen tak něčím nezabodujete. Buďte kreativní a originální! – G.cz
Vyhledávání

Valentýnské šílenství je v plném proudu: Letos jen tak něčím nezabodujete. Buďte kreativní a originální!

Příští víkend je tu svátek všech zamilovaných, který u nás nemá tak dlouhou tradici, jako třeba takový první máj. Někdo ho sice považuje za zbytečný, spousta z nás si ale ráda alespoň jednou za rok udělá v životě plném shonu originální adrenalinový den nebo krásný romantický večer. Čím však udělat 14. únor ještě nezapomenutelnější? Stylovým a neotřelým dárkem z lásky!

Petra Járková 5.2.2020, 13:01

Vzrušení k lásce patří

Pro milovníky adrenalinu je skvělou volbou na společný zážitek tandemový seskok padákem. Pravda, seskok i let na křídle zažije každý sám, ale přípravu před letem, i let samotný absolvujete spolu a po přistání vám nic nebrání vrhnout se navzájem do náruče po intenzivním zážitku. Skáče se po celé republice a samozřejmě bezpečně. Seskok s vámi provedou profesionálové s minimálně 3000 seskoky na kontě. Seskok si můžete nechat natočit na video a sdílet tak celý zážitek s rodinou a kamarády.

Upravené vousy mužům sluší

Elixír na vousy Schnauzer je vytvořen z několika přírodních olejů. Ricinový olej spolu s arganovým vousy hydratuje, zjemňuje a podporuje jejich růst. Meruňkový a bavlníkový zklidňuje podrážděnou pokožku pod vousy a zajišťuje potřebnou vláčnost. Elixír dodá vousům vitalitu a lesk. Vůni elixíru propůjčují silice cypřiše, cedru, amyris a lemongrass. Jeho vůně je proto lehce dřevitá s jemnými citrusovými tóny, což je ženám velmi příjemné.

Neodolatelná vůně přitahuje

Partneři si musí vonět! Zde tedy není čas na nějaké exeperimenty a při volbě parfému je lepší sáhnout po léty ověřené klasice. A tou Dior rozhodně je! K Valentýnu se skvěle hodí nová, vysoce koncentrovaná interpretace vůně Sauvage, která mísí extrémní svěžest s teplými orientálními tóny, ty na kůži ožívají v divokou krásu. François Demachy, tvůrce vůní Dior, čerpal inspiraci z nedotčené divočiny, rozléhající se pod modrou noční oblohou, stejně tak jako z intenzivní vůně praskajícího ohně, která se vznáší do vzduchu.

Více mužnosti není na škodu

Každý muž chce být alfasamcem, ale bohužel to nejde napořád. Čas je neúprosný a po třicátém rocu života se testosteron z těla vytrácí. Je tedy třeba ho začít tělu doplňovat. Ideálním řešením je doplněk stravy ProMan Plus obsahující ingredience, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si svou psychickou i fyzickou výkonnost a energii, je ProMan Plus jasnou volbou.

Krásná tvář je záruka úspěchu

Ať si říká, kdo chce, co chce, vzhled je prostě důležitý. Starejte se tedy o svou pleť důsledně a pravidelně. Pokud na to nemáte hodiny a návštěvy u kosmetičky jsou pro vás ztrátou času pak pro vás bude tím pravým valentýnským dárkem Foreo UFO. Zapomeňte tedy na klišé v podobě růží a čokolády a užijte si Valentýna tím nejlepším možným způsobem - dopřejte si ideální péči s vyspělou technologií. Inteligentní maska UFO transformuje mdlou a unavenou pleť do zářivého vzhledu za pouhých 90 vteřin pomocí kombinace špičkových švédských technologií a korejských textilních masek. Světelná LED terapie, T-Sonic pulzace, termoterapie a kryoterapie se snoubí pro skvělý zážitek na wellness úrovni, který si znovu a znovu zamilujete.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články