fb pixel Co si přát od své milované? – G.cz
Vyhledávání

Co si přát od své milované?

Zdroj: pixabay.com

Neváhejte a inspirujte se našimi tipy, co byste si od své drahé polovičky mohli přát. Budete mít v nadchazející době narozeniny nebo slavit výročí? Nadhoďte své drahé polovičce, co by vám udělalo radost. Tipy na ty nejlepší dárky vám přínášíme právě teď!

Speciální projekt 12.2.2021, 11:49

Dokonalá úprava od hlavy až k patě

Doba, kdy dokonalému oholení vévodilo použití břitvy, je pryč. Profesionálního zastřižení a dokonalého tvarování lze dosáhnout díky bezdrátovému zastřihovači Panasonic, který dostal název i-SHARPER ER-GY60. Ocelové břity během pár minut upraví vousy k nepoznání. Ostré mužské linie vaši ženu odzbrojí při prvním pohledu do vaší tváře. Strojek je voděodolný a nabízí 20 úrovní nastavení, které zvládnou jakoukoliv úpravu vousů, včetně chloupků po celém těle. Řekněte tedy partnerce, ať vám pořídí k Valentýnu právě i-SHAPER Panasonic.

Poznávejte krásy Česka

Kdo by neznal fenomén posledních let, kterým jsou elektrokola. Také chcete nějaké vlastnit a začít na jaře s partnerkou sportovat? Pak ať sáhne po značce Apache, Haibike, Crussis nebo Leader Fox. A jaké jsou největší výhody oproti klasickému kolu? Jednou z nich je zcela jistě fakt, že elektrokola jsou určena pro každou věkovou kategorii. Navíc s ním ujede dost kilometrů i lenoch, který sportu moc nedá, protože mu tato vychytávka pomůže šlapat do kopce. Není divu, že každoročně stoupá jeho popularita. Pokud ho tedy ještě nemáte, není lepší dárek. Uděláte něco pro zdraví, budete trávit společný čas a uvidíte soustu krásných míst po Čechách.

Gurmánská specialita

Jestli jste gurmán a největší radost vám udělá něco dobrého na zub, pak si přejte něco lahodného, masitého a kvalitního. Vyzkoušejte například skvělou paštiku Albert Excellent, která je známá svou jedinečnou chutí. Vybírat navíc můžete z různých druhů, takže si na své přijde opravdu každý.

Partnerské náramky

Chcete si vzájemně říct, že se milujete? Pak si pořiďte stejný náramek, který vám tuto větu bude připomínat každý den. Náramky pro páry jsou symbolem spojení, silného vztahu a oddanosti. Vybírat můžete z několika druhů, takže neváhejte a objednávejte. Tento romantický dárek splní očekávanou originalitu na sto procent.

I muži touží po krásné pleti

LUNA 3 for MEN nejen, že za 1 minutu odstraní nečistoty, kožní maz a odumřelé buňky, ale navíc vyživuje pleť a vousy, pomáhá předcházet poškození při holení a minimalizuje zarůstání chloupků. Kartáčová hlavice byla speciálně navržena tak, aby splňovala ty nejnáročnější požadavky a specifické potřeby mužké pleti. Pokud k tomu přidáme zpevňující masáž snižující viditelnost jemných vrásek a designový vzhled, získáme super gadget, kterým se bude chtít každý moderní chlap ve své koupelně pochlubit. LUNA 3 for MEN je tedy ideálním dárkem!

Bujná kštice jako za mlada

Chtěli byste zase házet patky jako v mládí, ale po neblahých zkušenostech s rádoby zázračnými přípravky jste to vzdali? Pak je právě pro vás vhodná transplantace vlasů na prestižní turecké klinice a vaše partnerka by vám ji klidně mohla darovat právě ke svátku zamilovaných. Naberte zpět své sebevědomí, koukněte na web Folikuli.cz a zkuste to. Zařídí vám ji v Istanbulu u předního světového chirurga – s doprovodem českého delegáta nebo bez něj, zálaží pouze na vás.

Pár kapek k perfektnímu drinku

Chcete si doma připravit drink jako od barmana? Toužíte po atmosféře jako v baru?Stačí přidat pár střiků bitters Angostura do svého drinku. Tyto koncentrované aromatické kapky, které vznikají macerací nejrůznějších bylin, kůr a koření, dodají vašim drinkům perfektní vyváženost, komplexnost a hloubku. Vzkoušejte, nebudete litovat!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články