fb pixel Čím uděláte zaručeně radost ženě svého života? – G.cz
Vyhledávání

Čím uděláte zaručeně radost ženě svého života?

Zdroj: Pixabay

Pokud chcete zabodovat, tak se inspirujte našimi dárky, které vaší vyvolené vykouzlí úsměv na rtech. Potěší kosmetika, čokoláda i krásná květina!

Speciální projekt 9.2.2021, 07:00

Váháte, jaký dárek je pro vaši polovičku ten pravý? Pojďte se inspirovat našimi tipy, které nejen potěší, ale udělají z vás hvězdu večera

Flakon plný inovací a lásky k planetě

Jak souvisí krása a potěšení vašich smyslů se zdravím planety? V Yves Rocher věří, že zcela zásadně. Chovat se ekologicky můžete nyní i ve sprše a vaše radost z jedné kapky bude hned několikanásobná. Koncentrovaný sprchový gel = o polovinu menší spotřeba plastů, mycí báze 100% rostlinného původu a především strom vysazený za každý zakoupený flakon.

Ať se máte rádi

Dámy jistě ocení pohodlný set dámských trenek a podprsenky. Ideální pro domácí lenošení, do postele a všude tam, kde se chcete cítit pohodlně. Stylové sportovní podprsenky jsou skvělé na cvičení, ale i na každodenní nošení, protože jsou pohodlné a vyrobené z bavlny vhodné i pro citlivou pokožku. Srdíčko poskočí i při tomto stylovém doplňku na chladnější dny – veselé nadkolenky.

Valentýnská kytice s tulipány a růžemi

Potěšte svoji drahou polovičku kyticí z růží, tulipánů či gerber. Výběr menších i větších pugétů najdete v obchodech Albert.

Neodolatelná na dotek

S epilátorem Panasonic vaše partnerka během chvíle dosáhne dokonale hladké pokožky a ušetřený čas bude patřit jen vám. Model ES-EL7A má 5 hlav a flexibilní výklopnou hlavici, čímž se skvěle přizpůsobí každé křivce jejího těla. Díky voděodolnému provedení může strojek používat bez obav ve vaně i ve sprše. Perfektního oholení dosáhne za pomoci dalších tří praktických nástavců – jedním pro oblast bikin, včetně ochranného víčka, a další hlavice s holicím strojkem a zastřihovačem. Udělejte na Valentýna radost partnerce, která dosáhne saténově hladké pokožky a také tak sám sobě, protože už z ní nebudete chtít spustit ani na chvíli ruce.

Milovat a žít jako Italové

Gancia Prosecco Brut s chráněnou apelací a nápadnou oranžovou etiketou je svěží a lahodně ovocné suché šumivé víno. Je vyráběno pouze z těch nejlepších Prosecco hroznů, rostoucích na chladných úpatích italských Dolomit. Pro sváteční večer není tedy lepších bublinek než těchto!

Krásná pleť je žádoucí

Toto malé, inteligentní a výkonné zařízení je vybaveno termoterapií, kryoterapií, širokým spektrem terapeutických LED světel a T-Sonic pulzací, které spolu dohromady posouvají účinky pleťové masky, séra, nebo drahého krému na zcela novou úroveň a to tak, že umožňují aktivním látkám proniknout do hlubších vrstev pokožky. Profesionální ošetření UFO 2 trvá jen 90 sekund a můžete ho provést z pohodlí domova. Perfektní dárek pro nadšence do domácích lázní, kteří si rádi dopřejí luxusní péči nejen na dovolené.

Silné kameny lásky

Milým a nečekaným dárkem pro vaši lásku může být také balíček minerálů LÁSKY, který pomáhá otevřít srdce a přijmou lásku ve všech podobách. Tento balíček je pečlivě poskládán z kamenů, které podporují lásku, ovlivňují pocity a podporují slouhodobé partnerské vztahy.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články