fb pixel Vain reaguje na volby: Tento humor nepotěší žádného socana, komouše ani Piráta – G.cz
Vyhledávání

Vain reaguje na volby: Tento humor nepotěší žádného socana, komouše ani Piráta

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Volby jsou už několik dnů za námi, a my jsme stále ještě pořádně nevystřízlivěli z tohoto naprosto nečekaného výsledku. Za vším hledejme kromě patřičné dávky štěstí i neobvyklý zájem mladých jít k volbám, ale i velké množství propadlých hlasů, které by jinak připadly xenofobům a levicovým stranám. Vain naštěstí všechno bedlivě sledoval a tady je výsledek!

Martin Miko
Martin Miko 13.10.2021, 14:00

Nejvtipnější volby dekády

Po osmi letech nejspíš odchází Andrej Babiš z vlády, po 32 letech se nám konečně podařilo docílit toho, že se komunisti nedostali do Sněmovny, a díky Matěji Stropnickému a jeho „husté“ dvojce to ČSSD nezvládla. Volby do Poslanecké sněmovny dopadly naprosto nečekaně, a díky roztříštěnosti malých stran a zároveň „vysátí“ socanů a komunistů Andrejem Babišem se demokratickým stranám podařilo získat ve Sněmovně nadpoloviční většinu. Co se týče demokratických stran, tak to nejvíce odnesli Piráti, kteří získali překvapivě pouze 4 poslance. Předseda Pirátů Ivan Bartoš si přitom ještě před pár měsíci věřil na to být příštím premiérem.

Jak na výsledky voleb reagoval náš dvorní kolážista Vain? To se dozvíte v následující galerii.

Mnoho dalšího humoru nás ještě čeká v souvislosti s událostmi, které budou následovat. Všechny nás zajímá, kdy se pan prezident ukáže na veřejnosti a řekne nám, co si myslí o výsledku voleb. Na to si rádi počkáme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články