fb pixel V Tower, Terasy Břevnov a další 3 nejzajímavější developerské projekty v Praze – G.cz
Vyhledávání

V Tower, Terasy Břevnov a další 3 nejzajímavější developerské projekty v Praze

Klidná a krásná lokalita, byt s terasou a skvělým výhledem - to nabízí Terasy Břevnov
Zdroj: Terasy Břevnov

Že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý? No to spíš v Praze! Dali jsme dohromady 5 nejzajímavějších developerských projektů, které v hlavním městě aktuálně rostou. Vítejte doma!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.12.2017, 13:33

1. V Tower

Pankrácká specialita vyrostla na „pražském Manhattanu“. Mrakodrap ve tvaru V skrývá luxusní byty v hodnotě stovek milionů korun a majitelem jednoho z nich je třeba Jaromír Jágr.

2. Villa Apus

Zajímavý projekt z Krakovské ulice hodlá zachovat původní historickou budovu s klasicistními prvky, kterou citlivě zrekonstruuje; součástí rezidenčního komplexu ale bude také novostavba ve vnitrobloku.

3. Terasy Břevnov

Klid, zeleň, historie, ale do srdce města coby kamenem – to je Břevnov, pražská čtvrť, kde se prostě chcete usadit. Právě zde vzniká projekt Terasy Břevnov, který nabízí byty různých dispozicí, a to až do 5+kk a 200 m² rozlohy pro opravdu velkou rodinu. Hlavní devizou stavby je ovšem krásný výhled na pražské střechy, který si obyvatelé nejvíc užijí právě z terasy. Součástí bytů v přízemí jsou ještě navíc zahrady.

4. Čtvrť Emila Kolbena

Ne jen jeden dům, ale rovnou celá nová čtvrť vyroste v následujících letech v blízkosti řeky Rokytky v pražských Vysočanech. Jednotlivé budovy v komplexu jsou pojmenovány po blízkých příbuzných tohoto českého elektrotechnika a podnikatele –jeho ženě a dcerách.

5. Michelské zahrady

Byli jste někdy v Michli? Není to zrovna to nejsvůdnější místo pro život – projekt Michelské zahrady se to ale pokouší zlepšit a vytváří bydlení, ve kterém budete obklopeni zelení a přírodou.

A tady 10 důvodů, proč je bydlení v satelitech vopruz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články