V roce 2000 jsem poprvé poslal svou ženu do bazénu a vyndal žebřík: The Sims a další herní legendy z přelomu tisíciletí – G.cz
Vyhledávání

V roce 2000 jsem poprvé poslal svou ženu do bazénu a vyndal žebřík: The Sims a další herní legendy z přelomu tisíciletí

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Určitě si uvědomujete, že už je to dvacet let od roku 2000. Ale pravděpodobně si neuvědomujete, že je to i dvacet let od chvíle, co vyšly některé počítačové herní legendy, přičemž některé z nich paříte dodnes. Svým způsobem.

Jan Studnička
Jan Studnička 3.1.2020, 13:02

Pařmeni z přelomu tisíciletí

Pamatujete si, co jste hráli PC před 20 lety? Pokud stále paříte, tak dost možná ano. A stejně tak zřejmě některé z těch kousků tak trochu hrajete vlastně dodnes. Spousta her, které uvidíte v naší galerii, se totiž dočkala pokračování nebo módů nebo úprav… nebo se jen dostala na telefony.

Tím pádem jim jejich tvůrci zajistili svého druhu nesmrtelnost, které se dostane jen skutečným legendám. Pravda, o řadě z nich to neplatí aj sou dávno zapomenuté v propadlišti virtuálních dějin, ale to neznamená, že jsme si je před těmi 20 lety nemohli užít. Pojďte zavzpomínat, jak jste v Simsech kdysi upálili dítě, a pak jste si se ženou dávali highfive, dokud jste zase nebyli v pohodě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články