fb pixel V (NE)BLÁZNI Tomáše Poláčka zazní Kryl a představí se zpěvák se zkušenostmi z australské ulice Thom Artway – G.cz
Vyhledávání

V (NE)BLÁZNI Tomáše Poláčka zazní Kryl a představí se zpěvák se zkušenostmi z australské ulice Thom Artway

Zdroj: G.cz

Další host Tomáše Poláčka v jeho nové talk show (NE)BLÁZNI je muzikant. Tentokrát si Tomáš pozval mladého zpěváka, textaře a kytaristu Thoma Artwaye (vlastním jménem Tomáše Mačka), který patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 25.11.2019, 11:44

Jako busker začínal u Lennonovy zdi v Praze na Malé Straně. V roce 2013 nahrál EP Still Standing Unknown. V té době také strávil pět měsíců v Austrálii, kde se věnoval cestování a pouličnímu hraní. První singl I Have No Inspiration vydal v roce 2015 a hned se stal hitem, který ovládl české hitparády. Za debutové album Hedgehog získal Thom hned dvě Ceny Anděl 2016 České hudební akademie, a to v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Za novou desku je nominován na cenu Anděl 2018 v kategorii Sólový interpret.

Na malou ukázku z nového dílu show (NE)BLÁZNI, ve které se Tomáš Poláček představí jako interpret jedné z nejznámějších písniček od Karla Kryla Anděl, se podívejte již nyní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články