V Londýně zaútočil nejen terorista, ale i politická korektnost – G.cz
Vyhledávání

V Londýně zaútočil nejen terorista, ale i politická korektnost

Ať nám to tady třeba vyhodí do povětří, hlavně si nestěžovat, to je totiž rasistické.

Hlavní město Velké Británie Londýn se vzpamatovává ze včerejšího teroristického útoku, během kterého útočník nejprve najel autem do davu lidí a následně jich i několik pobodal. Tři lidé zemřeli, sám útočník byl zastřelen policií a na tři desítky osob byly zraněny. Kromě tohoto útoku na lidské životy jsme následně mohli být svědky ještě jednoho útoku. Útoku politické korektnosti na zdravý rozum.

Jan Palička
Jan Palička 24.3.2017, 06:20

Londýn, Velká Británie, Evropa a potažmo celý svět zažívají šok po teroristickém útoku, který se odehrál ve středu 22. března před britským parlamentem. Otřesný čin ukázal dvě věci, že Evropa je ohrožena islámským radikalismem a k podobným útokům bude nejspíše docházet i nadále a čím dál tím častěji a že liberální elity Evropu ovládající si tuto skutečnost odmítají přiznat a věci pojmenovat pravými jmény a místo toho raději pod rouškou politické korektnosti věší lidem bulíky na nos.

V dnešní době, kdy každý vlastní mobilní telefon s výkonným fotoaparátem a kamerou a je schopen s ním živě přenášet, co se zrovna kolem něj děje, jsou i záběry z teroristických útoků šířeny velmi rychle a v reálném čase tak můžeme pozorovat celou situaci ve vysokém rozlišení. Viděli jsme záběry z útoků v Paříži, Bruselu, Berlíně a nyní i v Londýně. Fotky zastřeleného pachatele brzy po útoku oblétly svět. Co ale neoblétlo svět, byly na rovinu podané informace o útoku ze strany zpravodajských médií.

Zatímco prakticky každý člověk mohl být na Twitteru nebo Facebooku svědkem toho, k čemu v Londýně došlo, zpravodajské stanice o teroristickém útoku informovaly jako o "incidentu". Během toho, co svědci na internet psali, jak slyšeli útočníka křičet Alláhu akbar, zpravodajci opakovaně ujišťovali veřejnost, že motiv je neznámý a neměl by být spojován s islámem. A když všichni na vlastní oči mohli vidět mrtvého teroristu, který se snědou pletí a plnovousem jako by šel vraždit rovnou po natočení propagačního videa IS, ze zpráv zaznělo, že pachatel byl mladík asijského vzezření.

24 hodin po útoku se ukazuje, že obavy se naplnily. Vraždil radikální muslim, k činu se přihlásil Islámský stát a ukázalo se, že o muži britské tajné služby věděly, jen ho nijak zvlášť neřešily. Jeho totožnost oficiální kanály tají, neoficiálně se o něm jde ledascos dočíst a není to žádná lehká četba. Proč nám ale velká zpravodajská média tvrdošíjně odmítají sdělit něco, co je jasné na první pohled? Důvodem je politická korektnost, která se po londýnském útoku opět ukázala v celé své zrůdné kráse.

Samozvaní liberálové, kteří jsou u moci jak v Evropě, tak v médiích, se i navzdory stále vyostřenější situaci drží politicky korektního diktátu. Po každém útoku slyšíme z jejich úst bláboly o tom, jak útočil psychicky narušený mladík orientálního vzhledu, který byl frustrován z nedostatku tolerance, čin nemá s islámem nic společného a kdo nahlas řekne opak, ten bude označen za rasistu a xenofoba. S tímto zaslepeným přístupem pak není divu, že se lidé obrací k různým obskurním serverům.

Na politickou korektnost je nutno nahlížet jako na největšího spojence všech islámských teroristů, kteří se Evropě mohou leda vysmívat do obličeje. Další útoky mohou činit s plným vědomím, že média nad nimi svým způsobem drží ochrannou ruku a netroufnout si psát nic, co by mohlo jakkoliv zavánět rasismem a diskriminací. A zatímco v redakcích den po Londýnském útoku řeší, jak se postavit k tomu, že vraždil muslimský fanatik, další z jeho souvěrvců se pokusil jeho obludný čin zopakovat v belgických Antverpách. Politická korektnost byla oběma teroristům spolupachatelem.

Seznam politicky korektních stupidit, které si po každém teroristickém útoku vyslechnete, najdete TADY.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu