fb pixel V lásce jsme všichni stejní troubové: 15 aktuálních hlodů z Terapie sdílením od Ester&Josefiny – G.cz
Vyhledávání

V lásce jsme všichni stejní troubové: 15 aktuálních hlodů z Terapie sdílením od Ester&Josefiny

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Tak trochu Láska, sex a trápení 21. století, to je dnes už mega populární instagramový účet Ester Geislerové a Josefiny Bakošové, který ale kromě nich píše i váš/náš život. A protože první jmenovaná z kreativního dua slaví 5. března 35. narozeniny, vybrali jsme 15 aktuálních příspěvků z projektu Terapie sdílením, který všichni milujeme.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.3.2019, 15:39

Nikdo z nás v tom není sám

Neskutečné partnerské a hlavně rozchodové konverzace, co dokazují, že na idioty nenarážíte jen vy, to je, oč tu běží! Instagramový účet vedený pod názvem Ester&Josefina asi není třeba představovat. Tenhle projekt vtrhl do širokého povědomí asi před rokem a od té doby jeho popularita jen roste. Jeho duchovní matky, herečka Ester Geislerová a návrhářka Josefina Bakošová, shromažďují vztahové, hádkové a rozchodové věty, které jim posílají sami fanoušci. Dostávají toho tolik, že to vydalo už na dvě knihy, v knihkupectvích je hledejte pod návzem Terapie sdílením (jo, a nově bude taky divadelní hra).

No, a protože Ester Geislerová dnes slaví 35. narozeniny, rozhodli jsme se vybrat 15 příspěvků z poslední doby, které nás na Ester&Josefině fakt dostaly. Jak se na ně díváme, je to tzv. na nonstop facepalm, na druho ustranu nás těší, že na debílky v oblasti vztahů a randění naráží opravdu, ale opravdu každý...

A tady 25 vět, které říkají muži, aby se ženě dostali pod sukni.

Podobné články

Doporučujeme

Další články