fb pixel V hlavní roli ufňukaní Čecháčci, kteří závidí Ukrajincům: FB stránka mapuje internetové idioty – G.cz
Vyhledávání

V hlavní roli ufňukaní Čecháčci, kteří závidí Ukrajincům: FB stránka mapuje internetové idioty

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Po covidové pandemii se nám tu objevila nové éra polodementů, kteří popírali očkování a prohlašovali, že ze spermatu neočkovaných mužů bude nový bitcoin. Nyní máme válku, takže tu máme nové téma spojené primárně s dezinformacemi o ukrajinských uprchlících a hlavně o Rusku, které svými masivními dezinformacemi blbne duté hlavy některých našich spoluobčanů. Naštěstí tu je FB stránka Ústav pro studium internetových idiotů, aby vše zmapovala.

Martin Miko
Martin Miko 24.3.2022, 14:09

Internet plný nesvéprávných lidí

Být veřejným idiotem v roce 2022 je poměrně snadné. Stačí si na internetu přečíst nějaký nesmysl a následně ho veřejně prezentovat pod svým jménem na Facebooku. Ideální je například šířit vymyšlené příběhy, které se nestaly, nebo z fronty na úřadu práce nadávat na Ukrajince, kteří dostali dávku 5 tisíc korun. Z fňukání se po závisti a schopnosti všem se vším poradit stala oficiálně další česká národní vlastnost.

Zatímco do února letošního roku žili internetoví „inteligenti“ covidem a výmysly o očkování, tak se začátkem války na Ukrajině se jejich hlavní téma změnilo. Nyní se totiž všichni vyjadřují jen k ukrajinským migrantům, kteří mají plné kapsy peněz a luxusní oblečení, zatímco Češi dřou bídu s nouzí. Jedním ze znaků těchto diskutérů je česká vlajka na profilové fotce, která má symbolizovat srabáctví a zároveň podporu Ruska. Navíc jim byly zrušeny dezinformační weby, z nichž čerpali informace.

Naštěstí je tu FB stránka Ústav pro studium internetových idiotů, jež mnoho z těchto osob monitoruje a následně zveřejňuje. Občas jsou to vážně skvosty, které nevymyslí ani hollywoodští scenáristé.

Celkem silná káva, co? A to je teprve začátek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články