fb pixel V hlavní roli Las Vegas: Nejlepší bijáky z města hříchu. Zkoukněte všechny a budete mít postupku! – G.cz
Vyhledávání

V hlavní roli Las Vegas: Nejlepší bijáky z města hříchu. Zkoukněte všechny a budete mít postupku!

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Před sto patnácti lety na den bylo založeno město Las Vegas. Tenkrát ještě nebylo jisté, co přesně se s městem stane, ale že se v průběhu let promění v ikonu neřízené party a hazardu, to asi netušil nikdo. I když mnozí doufali. Dali jsme pro vás dohromady ty nejlepší filmy, ve kterých hraje Las Vegas hlavní roli.

Jan Studnička
Jan Studnička 15.5.2020, 09:35

Město zábavy uprostřed ničeho

V každém filmu je důležitý setting. Může to být časové období jako třeba éra divokého západu nebo druhá světová válka, ale může to být třeba místo. Třeba Paříž. Nebo New York. Ale když nepotřebujete ani evropskou romantiku, ani kosmopolitu americké metropole, ale zářivou kouli hazardu a nemorální zábavy, půjdete do Las Vegas.

Město hříchů bylo založeno přesně 15. května 1905, což je mimochodem vrcholně americká záležitost, znát přesné datum, kdy vzniklo vaše město. No nicméně, za nějakých šedesát let se Američanům podařilo vybudovat uprostřed nevadské pouště, která všemi svými casiny, hotely, kabarety přitahuje hazardéry a kaliče z celého světa jako neon v noci přitahuje můry.

Právě proto je Las Vegas tak strašně lákavým prostředím pro vyprávění příběhů a filmy nejsou žádnou výjimkou. Je to skvělé místo pro alkoholická drama, bláznivé komedie, vychytralé heistfilmy nebo jen extrémně stylové vizuální podívané. Třeba na tripu.

Koukněte do naší galerie a klidně nám napiště na facebook, co je váš nejoblíbenější Las Vegas film.

Podobné články

Doporučujeme

Další články