fb pixel Užil fif? Bezzubá galerie hlášek z Výměny manželek vás přesvědčí o tom, že žijete nudný život – G.cz
Vyhledávání

Užil fif? Bezzubá galerie hlášek z Výměny manželek vás přesvědčí o tom, že žijete nudný život

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Většinou si nečistí zuby, místo práce se věnují hraní videoher na mobilním telefonu a někdy svým dětem dávají k snídani chipsy... jo a prstů mají na jedné ruce více než zubů. Řeč je samozřejmě o našich geniálních hrdinech z televizního pořadu Výměna manželek, který nám TV Nova přináší již od roku 2005. Jejich hlášky a činy nás však budou doprovázet navěky!

Martin Miko
Martin Miko 10.2.2022, 17:52

Královna mezi reality show

Hlášky jako: „Mačkáš mi hada, debile!“ nebo „Zuby si nečistím, protože mě to bolí“ zná každý gramotný i negramotný člověk v této zemi. Oblíbená reality show Výměna manželek, kterou TV Nova vysílá už od roku 2005, dala Česku kromě pravidelné dávky emocí a údivu také spoustu nezapomenutelných hlášek. Na to bychom rozhodně neměli zapomínat. Naproti tomu není správné zneužívat sociálně slabé jedince s podprůměrným IQ k pobavení zbytku národa. Ano, je pravdou, že do toho jdou dobrovolně a navíc za to dostanou 100 tisíc korun, ale na druhou stranu to těmto lidem může zničit život na dlouhou dobu. Na to bychom neměli zapomínat.

V roce 2020 to zašlo v jednom díle Výměny manželek tak daleko, že se jeden z účastníků reality show oběsil nedaleko svého bydliště. Policie následně obvinila jednoho člena produkce z vydírání. Díl navíc TV Nova neodvysílala. Taková je temná stránka jednoho z nejsledovanějších pořadů v našem éteru.

To nám ovšem nebrání v tom si připomenout ty nejlepší hlášky z „novácké“ reality show, které zlidověly. A pokud jste fanouškem Výměny manželek, tak vám doporučujeme sledovat twitterový účet Hlody z Výměny.

Ano, víme, že hlášky nepasují k soutěžícím, ale nám to takhle prostě přišlo pod ruku, tak se s tím poperte sami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články