fb pixel Ústav pro studium internetových idiotů? Facebooková stránka, která objevila víc šílenců než česká politika – G.cz
Vyhledávání

Ústav pro studium internetových idiotů? Facebooková stránka, která objevila víc šílenců než česká politika

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Díky pandemii se nám v naší zemi podařilo zachytit a zanalyzovat tisíce nových dementů a šílenců, kteří by měli navštívit minimálně psychologa. Před dobou internetovou bylo mnoho psychicky narušených jedinců ochráněno anonymitou, protože o jejich duševním stavu věděl jen jejich blízký okruh přátel a kolegů v zaměstnání. Díky FB stránce Ústav pro studium internetových idiotů přišla změna!

Martin Miko
Martin Miko 25.10.2021, 17:28

Za vše může očkování a chemtrails!

Víte, co je to Volného Paradox? „To nejkomplikovanější a nejsofistikovanější spiknutí vždy odhalí ten největší idiot“ – tímto moudrem se řídí facebooková stránka Ústav pro studium internetových idiotů, která zachycuje a zveřejňuje internetové příspěvky všemožných diskutérů, exotů nebo trollů z Novinek, facebooků nebo twitterů. Chemtrails? Placatá Země? Covid-19? Očkování? Otrávení prezidenta? Na tohle všechno najdete odpověď v komentářích a internetových diskuzích.

V následující galerii se dozvíte mnoho novinek, o nichž jste pravděpodobně nikde neslyšeli, protože vám to oficiální média tají.

Tak co? Pomohlo vám to alespoň trochu prozřít, nebo chcete víc?

Podobné články

Doporučujeme

Další články