Ušili na Bouru boudu? Za Rande vyvázl bez trestu, za pašování drog mu hrozí až 18 let! – G.cz
Vyhledávání

Ušili na Bouru boudu? Za Rande vyvázl bez trestu, za pašování drog mu hrozí až 18 let!

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Z legendárního dohazovače 90. let pašerákem drog? Slávek Boura se údajně zapletl do sítě drogových kurýrů, kteří propašovali mezi Českou republikou, Austrálií a Novým Zélandem až 800 kilogramů heroinu. To je bizár, jaký tu od poslední klapky Rande nebyl.

Václav Roman
Václav Roman 15.12.2018, 09:50

Bývalý moderátor (a řidič taxíku) ten tvrdý chleba má

Posnídal s Novou, pak si vzal v práci Áčko a šel na Rande. Aby si zajistil Dobré bydlo, hrál nejspíš trochu Vabank a podle všeho se zapletl s pěknými Čtveráky. Tolik ve stručnosti moderátorská kariéra Slávka Boury.

Na sociálních sítích a v diskuzích lidé nechávají vzkazy, že musel už na něčem jet, když moderoval Rande. Nebylo by se čemu divit. Do Rande se sjížděli zoufalci z široka daleka. Pro lidi nezasažené pořady TV Nova z tohoto období, tento Tinder 90. let lehce představíme. Zoufalí soutěžící se snažili získat přízeň jiných zoufalých soutěžících a prostor projevit se dostávali v zoufalých disciplínách. Obskurní dění moderovala dvojice, která skončila ve svazku manželském a Rande našlo alespoň nějaké naplnění, i když z toho nakonec láska na celý život nebyla.

A tak nějak vyčpěla i moderátorská sláva, Slávek ještě zkusil moderovat několik pořadů, než si začal hledat jinou kariéru. Zkusil to třeba jako řidič taxíku. Nejspíše v duchu snil o tom, že bude moderovat Taxík, ale ten mu vyfoukl Háma. Do toho přišel ještě Uber, což mohlo jeho příjmy z taxikaření snížit.

Nyní může nastat další zlom v jeho kariéře. Pašeráci drog se u nás dostávají nejen do vězení, ale především na přední stránky novin. Zmiňme třeba naší slavnou pašeračku, kterou zadrželi celníci v Pákistánu. A teď i Slávek Boura. Ten celou situace kolem svého obvinění považuje za absurdní, ale potvrdil, že se nad ním obvinění vznáší. Do chapadel jaké mafie se zapletl ale netuší.

Co na to Slávek?

„Je to pravda. Jeden můj známý z toho byl obviněný, a protože mi zabezpečoval cesty do zahraničí v rámci zjišťování věcí kolem nové cestovní kanceláře, tak jsem do košíčku s těma lidmi spadl taky,“ uvedl Boura pro Blesk, který s informací přišel jako první.

Je to však trochu jiný košíček, než ten dobře známý z pořadu Rande, který dostal ten, kdo ostrouhal a na rande nešel. Za tenhle košíček by si bývalý moderátor TV Nova mohl odsedět až 18 let. Tak vysoký trest mu za pašování drog hrozí. V rámci policejní akce Vombat bylo obviněno šest desítek lidí.

Jestli hraje vabank nebo se vážně stal obětí krutého podvodu, se teprve ukáže. I z jeho dalších slov vyplývá, že je nad věcí. Prostě starý dobrý vysmátý Slávek. Odtušil, že je informován o tom, že je proti němu vedeno trestní řízení, dokonce na něj má mířit i žaloba. Ale bourák Slávek se nenechá jen tak rozhodit. Považuje situaci spíš za černý humor. Cimrmanovsky řečeno je to pro něj takový ošklivý a zlý nepěkná věc. Jak sám tvrdí, proti drogám celý život usilovně bojuje. Tak Slávku, bojuj!

Máme pro vás sérii fotografií z pořadů TV Nova, ze kterých je patrné, že se na v rámci pořadů, které moderoval mohl na podobnou kariéru připravovat. A to přímo před vašimi zraky na vašich televizních obrazovkách:

A jako bonus krátký sestřih. Proč? Protože seduuum

A zde se můžete podívat na další ikonu 90. let. Galerie nejhorších rolí Kevina Sorba, hvězdy filmů kategorie Ž.

Podobné články

Doporučujeme

Další články